Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmanın yolu atv'den geçiyor

Giriş Tarihi: 15.11.2015
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmanın yolu atv'den geçiyor

Sevilen programların kanalı atv'de, yarın Nilüfer Bereket'in sunacağı ve sağlıklı yaşam formüllerinin verileceği 'Sağlıklı Mutlu Huzurlu' isimli yepyeni bir program başlıyor

atv ekranlarında, yarından itibaren yepyeni bir program başlıyor: 'Sağlıklı Mutlu Huzurlu'. Nilüfer Bereket'in sunacağı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak olan program; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getirecek. Programın ilk bölümüne Prof. Dr. Canan Karatay konuk olacak. Karatay; beslenme şeklinizi bir yaşam tarzı haline getirmeniz için yardımcı olacak bütün sırlarını sizlerle paylaşacak, bundan sonraki yaşamınızı yeniden şekillendirip sizi mutluluğa götürecek.

TIBBİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Programda her gün alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri, hem de doğal tedavi yöntemleriyle sağlık sorunlarına çözüm önerileri sunulacak. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşulacak. Cuma günleri ise hastalıklardan kurtulmanın formüllerini veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programa konuk olacak. Hem beden sağlığı için gerekli tıbbi tedavi yöntemlerinin, hem de ruh sağlığı için gerekli manevi gücün nasıl elde edileceği konusunda çözüm önerileri sunacak olan 'Sağlıklı Mutlu Huzurlu', hafta içi her gün saat 13.40'da canlı yayınla atv'de olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmanın yolu atv'den geçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN