Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan 'e yanıt!

, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisindeki yasak aşkı eleştirince yanıt başrol oyuncusu 'dan geldi: 'Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, şarkılarınızda hiç işlenmemiş bir konu mu?'

Giriş Tarihi: 19.11.2015 08:45 Güncelleme Tarihi: 19.11.2015 18:17
Oktay Kaynarca'dan Gülben Ergen'e yanıt!

Her konuda bilirkişi olmaya soyunup sürekli sosyal içerikli mesajlar veren , bu kez sert kayaya çarptı. Ergen, milyonların gönlünde taht kuran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'çok eşliliği' normalleştirdiğini yazdı. Ünlü şarkıcıya yanıt dizinin başrolündeki isim 'dan geldi. Usta sanatçı, Gülben Ergen'e şöyle cevap verdi:

GÜLBEN ERGEN DÖVMENİN ANLAMINI ANLATTI

'SEYİRCİ ZEKASINA HAKARET'


"Başarıya saldırmayı başarı görmek de son dönem cahillik. Çok biliyorsan daha iyisini sen yap. Arkadaşımın şarkılarını severek dinliyoruz ama bu mantığa göre bütün şarkılarının, bugüne dek yaptığı bütün işlerin 'Huzur Sokağı' tadında olması gerekirdi. Üzülerek görüyorum ki hala sanatçı arkadaşlarım da dahil yaptığımız işin sanat olduğunu unutuyorlar. Bu mantığa göre dünyanın en iyi filmleri, en güzel şarkıları yapılamazdı. Ayrıca seyrettiğiniz, dinlediğiniz her şeyi 'aman yaparlar' deyip engellemeye çalışmak seyirci zekasına hakaret içerir. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, ilk defa bu dizide tanık olduğunuz bir şey midir? Duymadınız ve görmediniz mi? Sizin veya arkadaşlarınızın şarkılarında hiç işlenmemiş bir konu mu? Başta sanatçı arkadaşlarım unutmamalı sanat özgürdür ve beslenme alanı sadece iyi, güzel, ala ve mükemmel değildir. Eleştiriler doğruyu bulmamız doğrultusunda değerli uyarılardır ama meseleye doğru bakabilme şartıyla."

TARTIŞMAYA ERHAN ÇELİK DE KARIŞTI!
ATV'de ekrana geldiği ilk günden beri fenomen olan ve reyting rekorları kıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', iki kadın arasındaki aşk savaşıyla da seyirciyi ekrana kilitliyor. Hızır Çakırbeyli'nin karısı Meryem ile yasak aşkı Nazlı arasında geçenler ve sadece 'bir diziden ibaret' olan olaylar, soluksuz izleniyor.

Ekrandaki çok eşliliğe karşı çıkan Ergen, 2003'te Hürrem karakterini canlandırmıştı.

HIZIR'A DESTEK

Millet takdir edip sizi reytinglerin zirvesine çıkarmış Oktay Bey, bırakın sırf konuşmak için konuşanları...

Dizinin reytinginden nemalanmak için size taş atanlara kulak asmayın Oktay Bey, biz kimin ne olduğunu biliyoruz!

Gülben Ergen, keşke bu hassasiyetini diğer diziler, programlar ve arkadaş olduğu ünlü isimler için de gösterseydi. O zaman eleştirisini samimi bulurdum.

Yeni albüm çıkartan birinin gündemdeki bir başkasıyla polemiğe girmesi acaba bir Türk geleneği mi?
Eleştirilere en güzel yanıt, reytingler.


Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oktay Kaynarca'dan Gülben Ergen'e yanıt!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN