Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tartışmaya de karıştı!

Dizisindeki yasak aşkı eleştiren Ergen'e "Yasak aşk sizin şarkılarınızda hiç işlenmemiş bir konu mu" yanıtını veren Kaynarca'ya bir tepki de eşi 'ten geldi.

Giriş Tarihi: 19.11.2015 15:15 Güncelleme Tarihi: 19.11.2015 15:18
Tartışmaya Erhan Çelik de karıştı!
, Twitter sayfasına 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'çok eşliliği' normalleştirdiğini yazdı.

de "Çok eşliliği, gayrı meşru ilişkiyi, o ilişkiden çocuğu normalleştiren ve buna aile dizisi diyen eşkıya dünyaya hükümdar olsa ne olur!" mesajı ile eşine destek verdi.'dan ise yanıt gecikmedi. Usta sanatçı, eleştirilere şöyle cevap verdi:

"SEYİRCİ ZEKASINA HAKARET"

"Başarıya saldırmayı başarı görmek de son dönem cahillik. Çok biliyorsan daha iyisini sen yap. Arkadaşımın şarkılarını severek dinliyoruz ama bu mantığa göre bütün şarkılarının, bugüne dek yaptığı bütün işlerin ' Huzur Sokağı' tadında olması gerekirdi. Üzülerek görüyorum ki hala sanatçı arkadaşlarım da dahil yaptığımız işin sanat olduğunu unutuyorlar. Bu mantığa göre dünyanın en iyi filmleri, en güzel şarkıları yapılamazdı. Ayrıca seyrettiğiniz, dinlediğiniz her şeyi 'aman yaparlar' deyip engellemeye çalışmak seyirci zekasına hakaret içerir. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, ilk defa bu dizide tanık olduğunuz bir şey midir? Duymadınız ve görmediniz mi? Sizin veya arkadaşlarınızın şarkılarında hiç işlenmemiş bir konu mu? Başta sanatçı arkadaşlarım unutmamalı sanat özgürdür ve beslenme alanı sadece iyi, güzel, ala ve mükemmel değildir. Eleştiriler doğruyu bulmamız doğrultusunda değerli uyarılardır ama meseleye doğru bakabilme şartıyla."

Kaynak: www.sondakika.com
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tartışmaya Erhan Çelik de karıştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN