Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaçak sosyetiklere da eşlik etti

Piyasaya olan borçları yüzünden yurt dışına kaçan ile Adnan-'ın Meksika'da buluştuğu iddia edildi. Tulum Plajı'nda keyifli günler geçiren kaçak sosyetiklere, 'ın da eşlik ettiği konuşuluyor.

Giriş Tarihi: 4.12.2015 10:54 Güncelleme Tarihi: 4.12.2015 11:02
Kaçak sosyetiklere Eda Taşpınar da eşlik etti

Hollywood filmleri bizim sosyetede hayat buldu! Piyasaya milyonlarca dolar borç takıp yurt dışına kaçan iş adamı ile 'ın 'başkalarının paralarıyla' Meksika'da keyif çattığı iddia edildi. Meryem Uzerli aşkıyla olay olan borsacı Can Ateş, piyasayı 100 milyon dolar dolandırıp bu yılın başında yurt dışına kaçtı.

BİRKAÇ HAFTA ARAYLA...

Şubat'ta Meksika'da bir Türk tatilci tarafından fotoğraflanan Ateş, Temmuz'da ise New York'taki lüks bir otelde görülmüştü. Can Ateş'ten birkaç hafta sonra en yakın dostlarından Adnan Taşpınar da yine piyasaya olan borçları yüzünden eşi İndhira ile Şubat ayında yurt dışına kaçmıştı. Sosyetik çiftin, önce 'ın memleketi olan Dominik'e ardından da Londra'ya gittikleri iddia edilmişti. Sosyetik kaçaklar, iddiaya göre birkaç gün önce ise Meksika'da görüldü.

EDA'NIN PEŞİNE DÜŞTÜLER

Adnan ve Indhira Taşpınar'ın yurt dışına kaçmasının ardından alacaklılar 'ın peşine düştü. İkoncan, bu yüzden birçok kez telefon numarasını değiştirdi.

NEW YORK'TA DA BİR ARADA

Tulum kentinde görülen Can Ateş, Adnan ve İndhira Taşpınar'ın yanında Eda Taşpınar'ın da olduğu iddia edildi. Dedikodulara göre kaçak sosyetikler Can Ateş, Adnan ve İndhira Taşpınar bir süredir New York'ta yaşıyor. Hatta yazın bitmesiyle soluğu ABD'de alan Eda Taşpınar da burada amcası ve yengesinin çok yakınındaki bir evde kalıyor. Bu arada ikoncanın, birkaç gündür Tulum'dan paylaştığı 'tek başına' fotoğrafları ise dedikoduları iyice alevlendirdi.

Can Ateş, Şubat 2015'te Meksika'daki Tulum'da böyle görüntülenmişti. Bir süredir New York'ta olan Eda Taşpınar, iki gün önce soluğu Meksika Tulum'da aldı.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaçak sosyetiklere Eda Taşpınar da eşlik etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN