oyuncu olmaya yazı-tura atarak karar verdi

'nin sevilen dizisi ''de de oynayan , tesadüf sonucu arkadaşı ile gittiği tiyatroyu sevdiğini, oyunculuğa yönelme konusunda kararsız kalınca 3 kez yazı-tura atarak karar verdiğini söyledi. Gülener, drama oynamanın komediden daha kolay olduğunu anlattı.

Giriş Tarihi: 15.12.2015 13:58
Erdinç Gülener oyuncu olmaya yazı-tura atarak karar verdi

Son dönemde Arap hayranlarının büyük ilgi gösterdiği , 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtladı. İnternet sitesi de büyük ilgi gören Erdinç Gülener, dizi çekimlerinin İstanbul Sarıyer'de arkalarında Karadeniz'i gören Garipçe Köyü'nde yapıldığını anlatırken "Dizide baş komiseri canlandırıyorum. 'yi yakalamaya çalışıyoruz" dedi.

Lisedeyken bir arkadaşı ile gittiği tiyatroda çalışmayı görünce oyunculuğa özendiğini anlatan Gülener, "Arkadaşımla başlayalım dedim. Bu önerimi gerçekleştirmek için yazı tura atmayı önerdim. Üçünde de 'yazı' gelince oyunculuğa yöneldim. Kararsız olduğum zamanlarda yazı turaya başvuruyorum" dedi.

Erdinç Gülener, bir soru üzerine herkesin günlük yaşamında benzer duygularla karşılaştığı için drama rollerini daha kolay bulduğunu söyledi. Gülener, "Komedide karşıdaki oyuncunun yaptığı espriyi alıp daha da parlatarak geri göndermek zorundasınız. Bunu ayarlamak zordur" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdinç Gülener oyuncu olmaya yazı-tura atarak karar verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN