Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nişantaşı'nda buluşma paniği

Televizyoncu Cüneyt Özdemir, önceki gün oyuncu Meltem Cumbul'la Nişantaşı'nda buluştu. GÜNAYDIN muhabiri tarafından görüntülendiğini fark eden ünlü televizyoncu, paniğe kapılıp mekanın içine gizlendi

Giriş Tarihi: 16.12.2015
Nişantaşı'nda buluşma paniği
'5 N 1K' isimli programın yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Ünlü televizyoncu; bir kafede bir erkek arkadaşıyla buluştu. İkiliye, daha sonra Özdemir'in bir dönem ilişki yaşadığı Meltem Cumbul da katıldı. Gazeteciler tarafından görüntülendiğini fark eden Cüneyt Özdemir, paniğe kapıldı. Ünlü televizyoncu, çağırdığı garsondan gazetecileri engellemesini istedi.

GARSONUN ARKASINA GİZLENDİ
Garsonun arkasına gizlenen Cüneyt Özdemir, Meltem Cumbul ile aynı karede görüntülenmemeye çalıştı. Bu durumdan rahatsız olan televizyoncu, apar topar mekanın içine kaçtı. Görüntülendiklerini fark eden Meltem Cumbul da masadan uzaklaştı. Bir süre sonra masaya dönen ünlü oyuncu, Özdemir'in arkadaşlarıyla oturdu. Ardından bir telefon konuşması yapan Meltem Cumbul, kafenin içine girdi. Bir süre içeride oturup yaşananlar hakkında konuşan ikili, durumu değerlendirdi. Meltem Cumbul ve Cüneyt Özdemir; dışarı çıkmak için kendilerini görüntüleyen GÜNAYDIN muhabirinin gitmesini bekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nişantaşı'nda buluşma paniği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN