Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Sektörde tutunmak için çelik gibi sinir lazım'

Giriş Tarihi: 21.12.2015
'Sektörde tutunmak için çelik gibi sinir lazım'
'Ben Yoruldum Hayat' isimli şarkısıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Murat Kurşun; hem iş, hem de özel hayatını anlattı:
'Ben Yoruldum Hayat' isimli şarkımız için çok güzel mesajlar alıyoruz. Şarkımızı dijital platformda, radyolarda, klibimizi de televizyonda müzikseverlerimizle buluşturduk.
İnternetin yaygınlaşmasıyla artık albümler maalesef satılamıyor. Dijital ortamda şarkılar artık daha çok legal yerlerden indiriliyor. Çoğu kişi bunun bir emek olduğunun bilincine vardı. Artık korsan CD'ler sokakta satılmıyor.
Müzik sektöründe tutunmak için çelik gibi sinir lazım. Kolay olmadı tabii. Ama şimdi yaşadıklarımın ekmeğini yiyorum çok şükür. Yaptığım müzik, benim için çok şey ifade ediyor.
Özel hayatımda ailem benim için çok değerli. İşin dışında kalan zamanımı genelde ailemle ya da dostlarımla geçirmek isterim.
Benim için işim her şeyden önce gelir. Ailem alınmasın, onları çok seviyorum ama işimin ve hayranlarımın yeri başka. Bu durum ilerideki eşim, hatta çocuğum için de geçerli tabii. Onlar da bilecekler ki önce işim.

DUYGUSAL BİR ADAMIM

Hayatımda biri varken, başkasına asla bakmam. Hayatımı birleştireceğim hayat arkadaşı olacak insan illa ki bir yerlerde var. Umarım bir an önce çıkar karşıma...
Duygusal şarkılarla kendimi daha iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Dinleyici, beni ilk albümümden beri öyle tanıdı. Duygusal bir adamım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sektörde tutunmak için çelik gibi sinir lazım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN