Tacı alınan güzel 'e ahlaksız teklif

Giriş Tarihi: 24.12.2015 15:53 Güncelleme Tarihi: 24.12.2015 16:01
Tacı alınan güzel Ariadna Gutierrez'e ahlaksız teklif

Sunucunun hatası yüzünden önce birinci olduğu açıklanan, ardından durumun düzeltilmesiyle tacı alınan Kolombiyalı 'e +18'lik film şirketinden teklif geldi.

ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması'nda sunucunun hatası yüzünden önce birinci olduğu açıklanan, ardından durumun düzeltilmesiyle tacı alınan Kolombiyalı Arevalo'ya +18'lik film şirketinden teklif geldi.

SERVET TEKLİF EDİLDİ

+18'lik film yapım şirketi Vivid Entertainment'ın kurucusu ve CEO'su Steven Hirsch, güzellik yarışmasının sunucusu Steve Harvey'in yaptığı hatanın anlaşılmasıyla yarışmada ikinci olduğunu öğrenen Arevalo'ya mektup gönderdi. Hirsh, Arevalo'ya +18'lik filmlerde oynaması için 1 milyon dolar teklif etti.

Yapımcı, teklifi kabul ettiği takdirde Arevalo'nun kendisine önerilen partnerlerden istediğini seçebileceğini söyledi.

"BAŞINA GELENİ AVANTAJA ÇEVİR"

Diğer taraftan Hirsch'e göre, Arevalo yarışma birinciliğiyle elde edeceği şöhretten çok daha fazlasını bu yolla elde edebilir. "Başına gelenleri finansal açıdan avantaja çevirmenin yolunu biliyorum" diyen Hirsch, Arevalo'yu şu sözlerle ikna etmeye çalıştı, "Miss Universe ya da Miss America'da birinci olan güzellerin adlarını hatırlamaya çalış. Hatırlanan tek bir isim var, o da Vanessa Williams. Bunun başlıca sebebi ise Williams'ın çıplak fotoğraflarının Penthouse Magazine'de yer almış olması. Williams, bugün başarılı bir aktris, şarkıcı ve yazar."

Arevalo'nun Hirsch'in teklifine cevap verip vermediği ise henüz öğrenilemedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tacı alınan güzel Ariadna Gutierrez'e ahlaksız teklif
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN