Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'SABAH'a yakışır bir şekilde giyindim'

GÜNAYDIN'ın yılbaşı partisinin yıldızı Bülent Ersoy, bu özel geceye beş saatlik uykuyla katıldı. Parti için 3.5 saat makyaj yaptıran ve en özel kıyafetlerini seçen Diva "Gazetenize de böylesi yakışırdı" dedi

Giriş Tarihi: 28.12.2015
'SABAH'a yakışır bir şekilde giyindim'

GÜNAYDIN'ın geçtiğimiz günlerde Ulus 29'da düzenlenen, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren yılbaşı partisinin en çok konuşulan ismi, Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'du. Orhan Gencebay ve Sevim Emre ile aynı masada oturan Ersoy; geceye katılan diğer ünlü isimlerin de ilgi odağı oldu. Mustafa Sandal, Çağatay Ulusoy, Oktay Kaynarca, Sinan Akçıl ve 'Eve Dönüş' dizinin güzel oyuncuları Feride Çetin, İpek Erdem, Dilşad Çelebi ve Zeynep Özder; Ersoy'un yanına giderek onunla sohbet etti ve Diva'ya olan hayranlıklarını dile getirdi. Güzellerden Çetin, Ersoy'a "Size dokunabilir miyiz?" deyince, Ersoy kahkahayı bastı. Ardından onlarla birlikte fotoğraf çektirdi.

PARTİDEN FOTOĞRAFLAR

UZUN HAZIRLIK SÜRECİ
Davete ihtişamlı şapkası ve kürküyle katılan Diva, bu geceye katılabilmek için uzun bir hazırlık süreci geçirdi. Bir gece önce 04.00'e kadar provada olan Ersoy, 06.00'da eve gelip partiye hazırlanabilmek için 11.00'de uyandı. Beş saat uyuyan ünlü sanatçı, kalkıp hemen soluğu kuaförde aldı. 12.00'de kuaföre giden Diva'ya 3.5 saat makyaj yapıldı. Ersoy kıyafetlerini ve aksesuvarlarını bu gece için özel olarak seçti. Özel tasarım şapkasını ve Londra'daki bir kraliyet antikacısından satın aldığı takıları taktı. Versace marka ayakkabıları ise boncuk işlemeliydi. Ersoy'un elinde gümüş renkte Dolge&Gabbana bir çanta vardı. Parmaklarına biri yuvarlak, diğeri ise dikdörtgen iki tane tektaş yüzük takmıştı. Ünlü sanatçı bu geceye bu kadar özenli hazırlanmasıyla ilgili şunları söyledi: "Benim için önemli olan kapıdan girdiğim anda kendimi, en iyi şekilde ifade edebilmem. Bu tamamen size saygımdandır. SABAH Gazetesi GÜNAYDIN eki, beni bu gece davet etmiş. Demek ki bana değer vermişler. Nasıl başka türlü davranabilirdim ki? Gazeteniz SABAH'a da böylesi yakışırdı."

DİVA KOSTÜMLERİNİ EN ÇOK ÜÇ KEZ GİYİYOR
Gecede Diva'nın kıyafetiyle ilgili ilginç bir detay da ortaya çıktı. Her zaman şık ve özenli giyinen Ersoy, kostümlerini en fazla üç kez kullanırmış. Daha sonra da onları sahnede kendisinin taklitlerini yapanlara veriyormuş. Evinde ise kıyafetleri ve aksesuvarları iki odaya sığmıyormuş. Bu nedenle çanta ve ayakkabıları için ayrı bir odası varmış. Her an özenli giyinmeye dikkat eden Ersoy, sabah kaktığında bile evde kuyruklu gecelik ve sabahlıklarla dolaşırmış.

GÖREN YANINA GELDİ
Bülent Ersoy'un Orhan Gencebay ve Sevim Emre ile birlikte paylaştığı masa, gecenin ilgi odağı oldu. Sinan Akçıl, Mustafa Sandal, Çağatay Ulusoy ve Oktay Kaynarca; masayı ziyaret ederek ustalara sevgi ve savgılarını iletti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'SABAH'a yakışır bir şekilde giyindim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN