Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yeter' dizisine devler ligi gibi ekip

Konusu ve oyuncularıyla ses getirmeye hazırlanan 'Yeter' dizisi, yarın başlıyor. Gelin dizideki karakterleri tanıyalım

Giriş Tarihi: 30.12.2015
'Yeter' dizisine devler ligi gibi ekip
Pelin Karahan ve Yurdaer Okur'un başrollerini paylaştığı 'Yeter' isimli dizi, yılın son günü yani 31 Aralık'ta izleyiciyle buluşacak. Etkileyici senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekecek olan dizi, duygusal ve çarpıcı sahneleriyle izleyenleri etkileyecek. Dizi; bir annenin çocuğu için söylediği yalanın, etrafındaki hayatları nasıl söndürdüğünü anlatacak. İşte 'Yeter'in oyuncu kadrosu...

AYLİN - PELİN KARAHAN

Hayatı bir anda kabusa dönecek
'Aylin'in masal gibi başlayan evliliği kısa zamanda kabusa dönüşür. Çocuğunu korumak için söylediği yalan onu ve çevresindeki herkesi bir girdap gibi içine çekerken; 'Aylin' bu esaretten kurtulabilecek midir?

YEKTA-YURDAER OKUR

'Yekta', hayatta en büyük silahı zekası olan bir beyin cerrahıdır. Küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından beş yıldır kandırıldığını öğrendiğinde büyük bir sessizliğe gömülür. Bu aslında fırtına öncesi sessizliktir.

KAAN-DOĞAN CAN SARIKAYA

'Kaan'; 'Aylin' ve 'Yekta'nın 10 yaşındaki oğlu. Babasından nefret eder gibi görünse de; sorunlarını onun sert ve acımasız yöntemleriyle çözmeye çalışır ve bunu fark eden 'Aylin' de dehşete kapılır.

URAS-KOREL CEZAYİRLİ

'Aylin'in yaşanmamış gençlik aşkı… Eski futbolcu. Geçmiş hatalarını telafi etmek için 'Aylin'e yardım etmeye çalışırken, 'Yekta'nın yaptıklarını herkesten önce fark etse de kanıtlaması da çok zor.

ZAFER-FATİH KOYUNOĞLU

'Zafer', 'Aylin'in çok sevdiği ve saydığı abisi. Her şeye sahipmiş gibi görünüyor ama aslında hiçbir şeye sahip değil. 'Zafer', âdeta yenilmeye mahkum bir adam.

YILMAZ-TOLGA EVREN

'Yılmaz', 'Yekta'nın kardeşi. Sıra dışı bir adam. 'Yekta', bugüne kadar onu hayatından uzak tutmuş olsa da, karısının büyük sırrını ortaya çıkarmak için kardeşinden başka güveneceği kimse yok.

EBRU-TUĞÇE KURŞUNOĞLU

Hayatını borçlu olduğu 'Yekta'ya hayranlığı, 'Ebru'da bir saplantı haline gelmiş. Onun için her şeyi yapmaya hazır. Ölümün eşiğinden dönen insanların cüretkarlığına sahip, gözüpek bir kadın.

COŞKUN-OSMAN ALBAYRAK

'Coşkun', 'Zafer'in asker arkadaşı. Hayatın tadını çıkaran, zeki, risk alan ama bir o kadar korkak bir adam… İzleyici hem ondan nefret edecek, hem de kendisini onu sevimli bulmaktan alamayacak...

DURU-ELİZ NEŞE ÇAĞIN

'Duru', baştan sona yalanlarla örülü bir hayatın içinde sıcacık gülümsemesiyle bütün kapıları açabilen 5 yaşında bir kız çocuğu. Halası 'Aylin'in gözbebeği...

FİLİZ-SELEN DOMAÇ

'Aylin'in yengesi. Paraya, aşka ve tutkuya karşı büyük bir açlığı var. Ne olursa olsun, başına ne gelirse gelsin hayatta kalma güdüsü çok kuvvetli... Kocası 'Zafer' ve kızları 'Duru' ile yaşıyor.

HANDAN-AYŞİN YEŞİM ÇAPANOĞLU

'Handan', 'Aylin'in çocukluk arkadaşı ve sırdaşı... İyi niyetli ve fedakar... Önceliği her zaman sevdiklerine veriyor, kendi isteklerini ve hayatını erteliyor. Ancak alacağı büyük bir darbe, her şeyi değiştirecek.

İDİL-WILMA ELLES

'İdil', korkularının esiri olmuş genç bir kadın... Hapsedildiği evden çıkmaya ve tekrar hayata katılmaya çabalarken; onu mahkum eden korku adım adım peşinde. Bu korku ise 'Yekta'.

SELÇUK-DENİZ ÖZMEN

'Selçuk', 'Aylin'in çocukluk arkadaşı. Kadın doğum uzmanı. Beş yıl önce 'Aylin'e destek olmak için verdiği karar, hayatı boyunca peşini bırakmamış. Pişmanlığı ve vicdan azabı hep onunla birlikte...

MERT-MUSTAFA MERT KOÇ

'Mert', 'Yekta'nın asistanı. 'Yekta'yı kendisine idol olarak görüyor ve ona büyük bir hayranlık duyuyor. Farklı bir genç kız olan 'Ada' ile tanıştığında ona aşık olmaktan kendini alıkoyamıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yeter' dizisine devler ligi gibi ekip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN