'Kontrol manyağı bir karakteri oynuyorum'

Giriş Tarihi: 6.1.2016
'Kontrol manyağı bir karakteri oynuyorum'

'Evli ve Öfkeli' dizisinde 'Ahmet' karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu: Öfkeli değil, kontrol manyağı bir karakteri canlandırıyorum

ATV'nin pazar günleri yayınlanan dizisi 'Evli ve Öfkeli'de 'Ahmet' karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu, dizinin gördüğü ilgiden bir hayli memnun. Benderlioğlu canlandırdığı karakterle ilgili olarak şöyle konuşuyor: "Ahmet', klasik bir kötü adam değil. Daha gerçek, daha anlaşılabilir ve hayatın içinden bir karakter. Diziye 12'nci bölümde dahil olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim. Hepsi işi bilen oyuncular... Set ortamından da çok hoşnutum. Gelen tepkiler de çok güzel."

'TAKINTILARI OLAN BİRİ'
Emir Benderlioğlu, 'Ahmet' öfkeli bir karakter mi?' sorusuna ise şu yanıtı veriyor: "Aslında 'Ahmet' öfkeli değil; çok kontrollü bir karakter. Hatta kontrol manyağı diyebiliriz. Çok soğukkanlı, ne yaptığını bilen birisi. Takıntıları var." 'Ahmet' karakteriyle benzeşen tarafları olmadığını da belirten Benderlioğlu, şöyle konuştu: "Canlandırdığım karakterlerin kendime uzak olmasını seviyorum. O benim için ayrı bir keyif oluyor. Bir karakter yaratırken önce onun resmini kafanızda çiziyorsunuz, sonra onu oynuyorsunuz; bu çok keyifli bir süreç. Sıradan, normal bir aile babasını oynasam, belki benim için bu kadar keyifli olmayacak. O yüzden farklı karakterleri oynamayı seviyorum. Herkesin içerisinde de bir psikopat karakter ve iyi taraf vardır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kontrol manyağı bir karakteri oynuyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN