'Filmi 60 kere izledim hâlâ gülüyorum'

Giriş Tarihi: 13.1.2016
'Filmi 60 kere izledim hâlâ gülüyorum'

'Bizans Oyunları' adlı filmin yönetmeni Gani Müjde "Dayanılmaz bir iş yaptık. 60 kez izledim, hâlâ gülüyorum. En güzel, en komik filmim oldu" dedi

Gani Müjde'nin yönettiği 'Bizans Oyunları' adlı filmin galası önceki gece Özdilek AVM'de yapıldı. Müjde "Bu benim bütün filmlerimden daha güzel, daha komik. En çok güldüğüm filmim oldu. 60'ıncı kez izliyorum; hâlâ gülüyorum. Dayanılmaz bir şey yapmışız" diye konuştu. Gişe kaygısının olmadığını söyleyen Müjde, "150 milyon gişe bekliyorum" diyerek herkesi güldürürken sözlerine şöyle devam etti: "Gişede kendimi, kendime rakip görüyorum. Herhangi bir endişem yok. 'Star Wars' yapıyor da, biz niye yapmayalım!"

'EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYİM'
Galaya eşi Merve Boluğur'la birlikte katılan Murat Dalkılıç, "İlk filmim. Oyunculuk sanıldığı kadar kolay değilmiş" dedi. Boluğur ise eşinin performansı için şu yorumu yaptı: "Kendi işinde olduğu gibi sinemada da çok başarılı. En büyük destekçisiyim." Filmin oyuncularından Tolgahan Sayışman ise "Hiçbir filmim için iddialı konuşmamıştım; müthiş oldu. Film için çok hazırlandım; saçımı, kaşımı bile boyadılar" diye konuştu. Sayışman, ailesine ev aldığı için hakkında çıkan 'hayırlı evlat' haberleriyle ilgili de şunları söyledi: "Buna annem ve babam karar verebilir. Ben üzerime düşeni yapıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Filmi 60 kere izledim hâlâ gülüyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN