Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan olay açıklaması

, hakkında şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 13.1.2016 13:46 Güncelleme Tarihi: 13.1.2016 14:52
Oya Aydoğan'dan olay Banu Alkan açıklaması

Söylemezsem Olmaz magazin programının yorumcusu , daha önce de tartışmalara girdiği hakkında, "zeki ve akıllı değil" diyerek herkesi şoke etti.

Programında Banu Alkan'dan konu açılınca Oya Aydoğan şunları anlatmaya başladı:

"Her zaman Banu Alkan kompleksindeydi. Onunla 1976'daki Ses Dergisi'nin düzenlediği 8. Sinema Artisti Yarışması'nda beraberdik ve yarışmada ben birinci oldum o ise ilk üçün arasına giremedi bile. Zaten sonrasında benim aldığım kadar film teklifi almış olamaz. Banu çok güzel bir hayat yaşadı, çok iyi biriyle evlendi, eşi ona kraliçeler gibi baktı. Adeta kraliyet ailesindelermiş gibi ama ne yazık ki eşi erken öldü. Banu'nun ıstakoz çorbası içmek için günübirliğine İsviçre'ye gittiğini biliyorum.

Banu Alkan çok değişik bir kadın ama maalesef zeki ve akıllı değil. Çok daha güzel para kazanabilir, çok daha iyi yerlere gelebilirdi. Ama o ne servetini koruyabildi ne de daha iyi şeyler yapabildi. Eşinden kalan parayla evlerini satarak nişanlısıyla birlikte yaşamaya çalıştı ve onlara onca para ancak 4-5 yıl yetebildi. Banu aklını kullanmadı. Kendini zamana uydurmadı, gelen tekliflere burun kıvırdı. Ben kendimi zamana uydurdum, ufak rolleri bile kabul ettim ve aklımı kullandım."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan'dan olay Banu Alkan açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN