Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Ceketimi alıp çıktım

Giriş Tarihi: 15.1.2016 09:41 Güncelleme Tarihi: 15.1.2016 10:40
Asena Erkin: Ceketimi alıp çıktım

6 yıllık eşi Fenerbahçeli yıldız futbolcu 'den boşanma kararı alan , çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar...

"Caner benim için sadece Çınar'ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim... Parayla pulla alakamız yok. Mal paylaşımı yapmadık. Ceketimi alıp çıktım.

Adam Fenerbahçe'de oynuyor. Benim de işle ilgili yurt dışına gidip orada bir şey yapmam gerekiyor. Olmuyor, adama uymam gerekiyor. Normal bir Türk kadını ne yapar? Yediğin önünde, yemediğin arkanda. Oturursun... Nasılsa kocan çalışıyor. Ama ben daha 25 yaşındayım. Hedeflerim var.

Caner benim için sadece Çınar'ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim. Sadece Çınar'ın babası olduğu için hayatımda olacak birisi değil. Bir insanı sevmezsem, onun karakterli bir adam olduğunu düşünmezsem ondan 10 tane çocuğum olsun kimse beni onunla aynı masaya oturtamaz.

"ÇIPLAK GELDİK ÇIPLAK GİDECEĞİZ"

Parayla pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet çok kolay. Belki parayla alakam olmadığı için, manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner'le birbirimize düşkünlüğümüz var. Dünya malıyla alakam yok. Çıplak geldik, çıplak gideceğiz. Mal paylaşımı filan yok, ceketimi alıp çıktım. Onlar Çınar'ın parası, benim değil."

"CANER BANA 'KAFAYI YEMİŞSİN' DİYOR"

açıklamalarına şöyle devam etti: "Ucunda ölüm yok. İkimiz de bu durumla dalga geçiyoruz. Caner'i arıyorum, 'Kiminle konuşuyorsun, hesap ver' diye espri yapıyorum. Gülerek 'Sen kafayı yemişsin' diyor. Hayat bize ne getirirse yaşıyoruz. Bunun ucunda ölüm yok sonuçta. Ne için zor, kim için zor! Haberim yok biri mi vefat etti. Hayata bakış açım diğer insanlardan farklı. İstediklerim, beni mutlu eden şeyler farklı. Yerimde olmak isteyen milyon tane kadın olabilir. Ama bu hayattan beklentilerimi iyi biliyorum, analiz ediyorum. Hiçbir zaman bir dramanın içinde değilim, olmadım. Gayet mutlu, mesut bir insanım. Hiçbir sıkıntı yok.

"DEDİKODULAR BİZİ SIFIR ETKİLEDİ"

Yazılanlara inanın gülüp geçtik, geçiyoruz. Hatta bu boşanma haberleri çıkınca Caner, "Instagram'dan bir yazı mı paylaşsak?" diye sordu. Haberler 'Caner Asena'dan ayrılıyor, boşanma davasını Caner açtı' diye yazıldığı için beni korumak istiyor. Buna gerek olmadığını söyledim. Davayı o açtı, ben açtım diye bir şey yok. Oturduk bir karar aldık, avukatlar açtı."

Kaynak: Makaron


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asena Erkin: Ceketimi alıp çıktım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN