Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyunculuk serüvenine tamamen nokta koydu

Ekrandan sosyeteye transfer olan , kendini geliştirdi. Sosyetik güzelin, halkla ilişkiler ve tanıtımını yürütüp reyon düzeniyle bile ilgilendiği çocuk mağazası kısa sürede 15 şubeye ulaştı. Yasemin Özilhan'ın başarısı tüm aileyi de gururlandırdı.

Giriş Tarihi: 21.1.2016 09:42 Güncelleme Tarihi: 21.1.2016 10:15
Oyunculuk serüvenine tamamen nokta koydu
Podyum ve ekranlardan sosyeteye transfer olan , genç işadamı İzzet Özilhan'la yaptığı evliliğin ardından kendini geliştirmeyi başardı. Bu sayede evliliğin ilk döneminde hakkında yapılan birçok eleştiriyi de herkese unutturan Özilhan, artık oyunculuk serüvenine tamamen nokta koyduğunu açıkladı. Evlendikten sonra İngilizce öğrenen ve Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitiren Yasemin Özilhan, tamamen ticaretle ilgilenmeye başladı.

TİCARETLE İLGİLİ YENİ PLANLAR VAR

Önceki gün Akmerkez'de bulunan Carter's isimli çocuk mağazasını denetleyen sosyetik güzel, ticaretteki iddiasını şöyle anlattı: "Çocuk mağazamız, şu anda 15 şubeye ulaşmış durumda ama hedefimiz 50 şube açmak." Aldığı eğitim doğrultusunda mağazanın daha çok halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyetlerini yürüten Yasemin Özilhan, başarısıyla eşi İzzet Özilhan'ı da gururlandırdı. Tüm mağazalarını reyon düzenine kadar denetleyen sosyetik güzelin, ticaret konusunda hayata geçirmek istediği başka planlarının da olduğu konuşuluyor.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyunculuk serüvenine tamamen nokta koydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN