Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'in en büyük fobisi

Güven Kıraç ile birlikte oynadıkları 'Kredi' adlı tiyatro oyunuyla izleyici karşısına çıkan , Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 8.2.2016 17:27 Güncelleme Tarihi: 8.2.2016 17:41
Emre Karayel'in en büyük fobisi

Memleketi Adana'da 'Yarış Atı Yetiştiriciliği Çiftliği' kurduğunu belirten , "Kendi çapımda yarış atı yetiştiriciliği yapıyorum. Yaklaşık 5 yıl oldu bu işe başlayalı. Benim sevdam bir yarış atım olsun diye başlamıştı. Fakat bu daha sonra elini verip kolunu kaptırırsın durumuna döndü.

Çok masraflı bir iş. Adana'da Mehmet Çelik'in başında olduğu çok iyi bir ekibimiz var. Atları çok seviyorum ama yarış atı oldukları için ben binemiyorum. Ara sıra daha çok küçük atlara biniyorum. Bir ara düşeceğimi anladım, o zamandan beri çok fazla yarış atı binme taraftarı değilim. Nazara da çok inanıyorum. Bunun için son ana kadar atların fotoğraflarını saklarım" dedi.

"KİRA FOBİM VAR"

En büyük fobisinin 'Kira ve kira tarihleri' olduğunu belirten oyuncu, "Öğrencilik yıllarında, bekar evinde kaldığım dönemlerde ve iş hayatına başladığım ilk zamanlarda, kira benim fobim olmuştur. Her ayın 15'inde o kirayı ödeme durumu benim için en büyük sıkıntıdır. Onu ödedikten sonra da bu sıkıntı yine bitmez. Çünkü bir sonraki ayın 15'inde ödeyeceğin kiranın sıkıntısı da bir ertesi gün yine başlar. İşte benim kira fobim de bu. Zaman ilerledikçe ve işler yoluna girdikçe bu fobiyi az da olsa aşmaya çalışıyorum. Ama halen daha kirada oturuyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emre Karayel'in en büyük fobisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN