Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Evleneceğim kişiyi annem seçecek'

Giriş Tarihi: 10.2.2016
'Evleneceğim kişiyi annem seçecek'

'Kerkenkele' dizisinin kadrosuna giren 'Survivor' şampiyonu Turabi Çamkıran: Şu sıralar hayatımda aşk yok. Evleneceğim kişiyi annem seçecek. Annelerle çocuklarının kalpleri birdir

İki kez 'Survivor' şampiyonu olan Turabi Çamkıran, 'Kertenkele' dizisinin kadrosuna dahil oldu. En son 'All Star Survivor' galibi olan Turabi, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına katıldı. Turabi Çamkıran, hakkında merak edilenleri anlattı:
Herkes benim sevenim kadar sevmeyenim de olduğunu söylüyor. Ona da bir açıklık getirelim; ben sokağa çıktığım zaman sevgiden yürüyemiyorum. Bir AVM'ye gittiğimde herkes başıma toplanıp fotoğraf çektiriyor. Türkiye'yi sosyal medyaya göre yorumluyorlar. Sokaklarda benimle fotoğraf çektirenlerin çoğunun sosyal medya hesabı bile yok. Bu iddiayı ortaya atanlar, kameraları ellerine alıp halk içine çıksınlar. Yorumlarını da sosyal medyaya bakarak değil, kameralara bakarak yapsınlar.
Bir 'Survivor' teklifi daha gelse giderim. Ben hayatımda 'Survivor'dan aldığım para kadar para kazanamazdım. Şu sıralar hayatımda aşk yok. Evleneceğim kişiyi annem seçecek. Annelerle çocuklarının kalpleri birdir. Annemin sevdiğini ben de severim.
Atv'deki 'Kertenkele' dizisine başladım. Rol aldığım bölüm bu cumartesi ekrana gelecek. Daha oyuncu olmadım; oyuncu adayıyım, öğrenciyim.

BENİ KIYASLAMAYIN
'Survivor'da iki sene üst üste yarıştığım için beni seven bir kitle var. Bu kitle ağzımdan çıkacak isme bakıyor; onun üstüne oynayacaklar. Ben de oradakilere haksızlık yapmak istemiyorum. Eğer birini tutarsam yine söylemem. Bu yarışmadan tanınmış olmasaydım ben de tuttuğum ismi söylerdim.
'Survivor'da yarışanları hor görerek izlemiyorum, onlar hakkında kötü bir şey söylemiyorum. Herkesin kendi karakteri. Tepkilerini istedikleri gibi gösterebilirler. Ben yalnızca şunu söylüyorum; beni oradakilerle kıyaslamasınlar. Eğer bir kere şampiyon olsaydım, beni diğer şampiyonlarla karşılaştırabilirlerdi. Ancak şimdi başka bir 'All Star' olursa, beni onun şampiyonuyla kıyaslayabilirler. Ben başka bir kulvardayım. Onların hepsi birer şampiyon adayı çünkü ben yokum.

BABAMLA BİRLİKTE TERZİLİK YAPTIM
Mersinde babamın yanında terzilik yaptım. Breakdance'a merakım yüzünden İstanbul'a geldim. Sonra Tayland'daki dövüş sporları ilgimi çekti. Oraya gidip kafes dövüşü yaptım. Zamanında çok dayak da yedim. Ayağım çatladığı için kafes dövüşünü devam ettiremedim.
İkinci kez 'Survivor'a katıldığım zaman herkes bana oynadı. Benim sinirimi kullanıp beni diskalifiye etmeye çalıştılar. Survivor'a ikinci kez katılmak benim için dezavantajdı. Çünkü biliyordum Türk halkı insaflıdır ve eğer ben oylamalara kalırsam 'Ya bu zaten kazandı, parayı da aldı; diğerine oy verelim' gibi düşünceleri olacaktı. Ben de bu yüzden finallere bütün oyunlarda dikkatli olarak, oyunları kazanarak gittim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Evleneceğim kişiyi annem seçecek'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN