Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bir daha evlenmem' diyemem

Giriş Tarihi: 20.2.2016
'Bir daha evlenmem' diyemem

Şarkıcı ve oyuncu Hilary Duff'ın Mike Comrie ile evliliği üç yıl, boşanma aşaması ise iki yıl sürmüştü. Duff, "Bir daha evlenmem' demek istemiyorum ama evlilik çok gerekli değil" diyor

Hokey oyuncusu eşi Mike Comrie'den ayrıldıktan sonra 3 yaşındaki oğlu Luca'yı tek başına büyütmeye başlayan Hilary Duff, bir yandan da parlak müzik ve ekran kariyerini devam ettiriyor. Sekiz yıl aradan sonraki ilk albümü 'Breathe In, Breath Out'u geçtiğimiz yaz çıkaran Duff, 'Younger' isimli TV dizisiyle de ekrana geliyor. Güzel yıldız, Redbook dergisine, boşandıktan sonraki hayatı, anneliği ve kariyeriyle ilgili konuştu:
Oğlumu dünyaya getirdikten sonra bir mağazaya gitmek üzere ilk kez dışarıya çıkmıştım. Hâlâ çok kiloluydum ve üzerimde rahat kıyafetler vardı. Ertesi gün gazetelerde, 'Hilary, doğum sonrası vücudunu sergiledi' diye haberler gördüm. Bu bir sergileme değildi, günlük işlerimi yapıyordum sadece. Bu durumu umursamadığımı fark ettiğim an çok mutlu oldum. Bu tür şeylerin çok acımasız olduğunu düşünüyorum çünkü.
Her şeye aynı anda sahip olabildiğimi veya hepsinde başarılı olduğumu söylemek zor. Bir yere kadar başarabiliyorsun ama sonra mutlaka kariyerinde veya ailende gözden kaçırdığın şeyler oluyor. Mesela işimle çok meşgul olduğum zamanlarda, oğlumla ilgilenemediğim için kendimi suçlu hissediyorum.
'Bir daha evlenmem' demek istemiyorum ama evliliğin benim için bir önemi yok. Yeniden çocuk sahibi olmak için evlenmem gerektiğini düşünmüyorum. Eğer birine karşı çok güçlü duygular hissedersem, evliliğe 'Tamam' diyebilirim. Ama bu çok da gerekli değil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bir daha evlenmem' diyemem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN