Nurgül Yeşilçay: İlk aşkıma geri döndüm

Rol aldığı dizisinden ‘öpüşme’ krizi sonrası ayrılma kararı aldığı iddia edilen Nurgül Yeşilçay, suskunluğunu bozdu. Güzel oyuncu resim çalışmalarını bir sergiyle taçlandıracak...

Giriş Tarihi: 22.2.2016 09:03
Nurgül Yeşilçay: İlk aşkıma geri döndüm
Erkan Petekkaya ile başrollerini paylaştığı Paramparça dizisine 52. bölümünde vurularak veda eden Nurgül Yeşilçay, ilk kez konuştu.

Bugün'ün haberine göre yazın bir sinema filmi projesi olduğunun müjdesini veren Yeşilçay, "Dışarıdan delilik gibi görünebilir ama ben yapamadım. Benim anlayışımın dışında alışık olmadığım bir ortam vardı. İlk defa bir diziyi yarıda bıraktım bundan sonra da bırakacağımı düşünmüyorum" dedi.

Yoğun çalışma temposundan sonra resme yönelen Yeşilçay, "O kadar alışmışım ki çalışmaya rahatlamanın nasıl olduğunu unutmuşum. İlk aşkıma geri döndüm. Resme yine başladım. İlkokuldan beri resim yapıyordum. Sonra oyunculuk okudum ve oyunculuk üzerine çalıştım. Oğlum Nejat'ın doğumundan önce resmi bıraktım ve 12 yıldır hiç yapmıyordum. İçim çok çekiyordu. Bir heykeltıraş arkadaşımla birlikte atölye kurduk. Her sabah dükkânımızı açıyoruz. Bir sergi çalışmamız var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nurgül Yeşilçay: İlk aşkıma geri döndüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN