Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burcu'nun nikah elbisesini aldım, belki uğur getirir

Burcu Esmersoy, 2006 yılındaki nikahında giydiği elbiseyi hayır işi için satışa çıkardı. Elbiseye bayıldım ve hemen satın aldım!

Giriş Tarihi: 23.2.2016
Burcu'nun nikah elbisesini aldım, belki uğur getirir
Geçtiğimiz hafta sonu Burcu Esmersoy, Rüya Büyüktetik ve Seda Yenigün'e ait kıyafetler, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına Kanyon'da satışa çıkarıldı. Benim de bir payım olsun diyerek Perwoll Golden Sale etkinliğinin gerçekleştiği çadıra gittim. Önce Burcu Esmersoy'u böyle güzel bir organizasyona dahil olduğu için tebrik ettim, sonra "Elbiseleri nasıl seçtiniz?" diye sordum. Gülerek, "Uzun zamandır gözüme batan şeyler vardı" dedi. Meğer Burcu, İtalya'da Massimo Cusimano ile nikahında giydiği elbiseyi de satıyormuş.

'NİKAHINDA GİYMEZSEN İYİ OLUR!'
Elbiseyi görür görmez bayıldım ve hemen "Aldım ben bunu!" dedim. Burcu'nun ilk tepkisi "N'aptınn sen!" oldu. Ben de "Belki bana uğurlu gelir, ne dersin?" diye karşılık verdim. Gülerek "Nikahında giymezsen iyi olur!" dedi. Sonra ten rengime çok yakıştığını söyledi. Hemen üzerime oldurduk elbiseyi. Ne diyelim, inşallah bana uğurlu gelir. Eve gelince hemen internetten Burcu'nun nikah fotoğraflarına baktım; hâlâ aynı güzellikte. Onun gözlerinin içi gülen fotoğraflarına bakarken, şunu düşündüm: Burcu, iyi ki dönmüşsün Türkiye'ye ve bizim başarılı, ayakları yere sağlam basan, hayırsever, sempatik, dünya tatlısı Burcu Esmersoy'umuz olmuşsun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burcu'nun nikah elbisesini aldım, belki uğur getirir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN