Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk markası İngilizler'i kendine hayran bıraktı

Giriş Tarihi: 25.2.2016
Türk markası İngilizler'i kendine hayran bıraktı

Türk moda markası Barrus, geçtiğimiz günlerde Londra Moda Haftası kapsamında bir defile düzenledi. Moda dünyasının büyük ilgi gösterdiği defilenin ardından atv-SABA H'ın ana medya sponsorluğunda bir de davet verildi

Nişantaşı'nın kalbinde özel tasarımları moda tutkunlarıyla buluşturan Barrus, geçtiğimiz günlerde dünya modasının kalbinin attığı Londra'da gerçekleştirdiği defileyle büyük beğeni topladı. Adını; bolluk, sadakat ve kısmeti simgeleyen fil sözcüğünün Latince karşılığı olan Barrus'tan alan markanın ardında CEO Volkan Hidayetoğlu, baş tasarımcı Neslişah Yılmaz ve tasarımcı Nur Çağlayan'dan oluşan bir ekip var. Anadolu topraklarında doğan ebru sanatını modern tasarımlarla birleştiren Barrus, global bir Türk markası olma yolunda ilerliyor. Londra'yı üs olarak seçen marka; İngiliz marka danışmanı She Builds Brands ve halkla ilişkiler ajansları POP PR ve HPR ile iş birliği yaparak Londra Moda Haftası'na kabul edilmeyi başarmıştı. Moda haftasında 2016 sonbahar- kış koleksiyonunu tanıtan Barrus'a moda dünyasının önde gelen isimleri ile dünya basını yoğun ilgi gösterdi. Defileyi izleyen Vogue dergisi İngiliz edisyonu ile Londra Moda Haftası'nın ünlü fotoğrafçısı Simon Armstrong'un çektiği fotoğraflar, Vogue'un online versiyonunda yer aldı.

BASINDAN BÜYÜK İLGİ
Defilenin ertesi günü ise Rolls Royce Motor Cars'ın Mayfair'deki showroom'unda bir davet düzenlendi. Londra'nın ünlü DJ'leri Zara Martin ve Lilah Parsons, davete katılan 500'den fazla konuğa unutulmaz bir gece yaşattı. Bu önemli davetin ana medya sponsorluğunu atv-SABAH üstlendi. Hem defile, hem de parti; İngiliz basınının ve ünlülerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Amy Richards, Kimberley Garner, Alien Uncovered, Ashley James, Prince Cassius ve Coyle Natalie gibi isimler, konuklar arasındaydı. Konukların birçoğu partiye Barrus tasarımlarıyla katıldı. Barrus ürünleri, Londra'nın seçkin butiklerinde de satışa sunulacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk markası İngilizler'i kendine hayran bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN