Bir yıllık evlilik tek celsede bitti

Ünlüler, bir bir ayrılmaya başladı. Dünya çapında başarılı modacı Gamze Saraçoğlu da bir yıl evli kaldı. Boşanıp kendisini işine adadı.

Giriş Tarihi: 29.2.2016 08:48 Güncelleme Tarihi: 29.2.2016 10:59
Bir yıllık evlilik tek celsede bitti
Türkiye'de ünlüler, bir türlü evliliklerini yürütememeye başladı. Son yıllarda birçok sosyetik, işadamı ve işkadını boşandı. Bunların arasında, dünyaca ünlü modacı Gamze Saraçoğlu da yer aldı. Fashion Design Studio'yu kurduktan sonra kendi markasının ürünlerini İstanbul, Londra, Paris ve birçok Avrupa ülkesinde satmaya başlayan ünlü moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu Karaca (36), Anıl Karaca (39) ile evliydi. 2002'de New York'ta Marc Jacobs, Donna Karan, Tom Ford, Anna Sui gibi ünlü pek çok tasarımcının mezun olduğu 'Parson's School of Design'da moda eğitimi aldıktan sonra moda dünyasında başarı merdivenlerini hızla tırmanan Saraçoğlu, işindeki başarısını evliliğinde yakalayamadı. Saraçoğlu, bir süre önce, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı iddiasıyla boşanmak için mahkemeye başvurdu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne açtığı boşanma davasının dilekçesinde, eşi Anıl Karaca ile aralarında şiddetli geçimsizlik baş gösterdiğini ve halen ayrı yaşadıklarını belirtti. Hakim, anlaşmalı olarak tarafları ilk celsede boşadı.

TEK CELSEDE BİTTİ


Hakim Anıl-Gamze Karaca çiftine son kez sordu. Gamze Saraçoğlu cevap verdi: Aramızda şiddetli geçimsizlik var. Barışma teklifinizin faydası olmayacaktır. Karşılıklı anlaştık. Birbirimizden alıpverecek malımız yok. Boşanmamıza karar verilsin...

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir yıllık evlilik tek celsede bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN