Derin Mermerci bu duruma çok kızacak!

Sosyetik güzel Derin Mermerci, sokak hayvanları için servet harcarken annesi Ender Hanım, kürküyle gezintiye çıktı. Ender Mermerci, "Bu ne yaman çelişki" dedirtti.

Giriş Tarihi: 29.2.2016 09:30
Derin Mermerci bu duruma çok kızacak!
Hayvansever kişiliğiyle bilinen cemiyet hayatının gözde ismi Derin Mermerci, kızacak. Birçok ilde sokak hayvanları için barınak yaptıran ve bu hayvanların bakımını üstlendiği için takdir kazanan Derin Mermerci, annesi Ender Hanım'la ters düştü. Ender Hanım geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de alışveriş turuna çıktı. Marella isimli mağazaya uğrayan Ender Hanım'ın üzerindeki kürkü ise dikkatleri çekti. Takıları, yılan derisi çantası ve kürküyle oldukça şık görünen Ender Hanım, hayvanseverleri kızdırdı.KÜRKTEN VAZGEÇMİYOR

Kızı kendisini hayvanlara adarken Ender Hanım'ın kürküyle poz vermesini görenler şaştı kaldı. Ender Mermerci'nin kürkünü görenler "Bu ne yaman çelişki. Kızı hayvanlar için her şeyi yapıyor annesinin umrunda değil" yorumu yaptı. Kendisi de hayvansever olduğunu söyleyen Ender Mermerci, daha önce de birçok kez deri çantaları ve kürkleriyle objektiflere yakalanmıştı.Derin Mermerci, sokakta gördüğü birçok hayvanı sahiplenerek gönüllerde taht kurdu.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Derin Mermerci bu duruma çok kızacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN