Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esra Erol: Buna izin vermeyelim

Zafer Algöz'den Erkan Can'a Murat Yıldırım'dan Esra Erol'a kadar birçok ünlü, 'Korkudan beslenen hainlere fırsat vermeyin. Şimdi el ele, gönül gönüle hep birlikte yaşamanın tam zamanı' mesajı verdi.

Giriş Tarihi: 16.3.2016 09:01
Esra Erol: Buna izin vermeyelim
Türkiye'yi yasa boğan Ankara'daki terör saldırısının ardından ünlülerden 'birlik ve beraberlik' çağrısı geldi. Bazı sanatçılar, konser ve etkinliklerini iptal ederken kimileri 'teröre inat hep birlikte yaşamaya devam' diyerek iptal yoluna gitmedi. Dün İzmir'de 'Alevli Günler' isimli tiyatro oyunlarını sergileyen Erkan Can ve Cem Davran, oyun öncesinde "Korkmadan, el ele gönül gönüle birlik olmanın tam zamanı" dedi.

'KORKUSUZCA YAŞAYALIM'

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım da birlik ve beraberlik çağrısına şu cümleleriyle destek verdi: "Bütün partileri kenara bırakıp terörü lanetlemenin, paniklemeden ve korkmadan bu ülke ve en önemlisi çocuklarımız için birlik olmanın tam zamanı." atv'nin başarılı sunucusu Esra Erol da 1 günlük aranın ardından yaptığı izdivaç programına "Tedirginlik ve korku, hainlerin en büyük silahı. Buna izin vermeyelim" sözleriyle başladı.

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

Usta sanatçı Erkan Can, dün akşam Karşıkaya'da sergilenecek 'Alevli Günler' isimli tiyatro oyununu iptal etmedi. Can, Cem Davran'la rol aldığı oyun öncesinde "Oyunumuzu sergileyeceğiz çünkü korkmadan, el ele, gönül gönüle birlik olmanın tam zamanı" dedi.

HAİNLERE İNAT HAYATA DEVAM

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, önceki akşam Nişantaşı'nı bomboş görünce sevenlerine şöyle mesaj verdi: "Baksanıza şuraya sokaklar bomboş, insanları korkutuyorlar. Böyle ortamlarda nasıl film yapalım? İnsanlar nasıl sinemaya gitsin? Halkımıza bunlardan korkmamalarını ve onlara inat dışarı çıkıp gezmelerini öneriyorum. Hainlere fırsat vermemek lazım."

O DA DEVAM DEDİ

Emre Kınay da dün akşam Duru Tiyatro'da sergilediği 'Nihayet Bitti' isimli oyununu iptal etmedi. Kınay, "Teröre inat oynuyoruz, iptal yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol: Buna izin vermeyelim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN