Hamilelik Liv Tyler'ı çok yordu

Giriş Tarihi: 16.3.2016 15:40 Güncelleme Tarihi: 16.3.2016 16:24
Hamilelik Liv Tyler'ı çok yordu

Güzel oyuncu Liv Tyler şu sıralar üçüncü bebeğinin heyecanını yaşıyor. Ama görünüşe göre iki çocuk ve bir de hamilelik onu epeyce yordu.

Dave Gardner ile nişanlı olan Liv Tyler, önceki gün New York'taki evine girerken objektiflere takıldı.

Şiş yüzü ve gözleriyle de son derece yorgun görünen Tyler, her zaman yaptığı gibi fotoğrafçılara gülümsemek yerine, bir süre dalgın dalgın bakıp sonra da evine girdi.

Tyler, ilk evliliğini Royston Langdon'la yaptı. 2003'te başlayıp 2008'de biten bu evlilikten şu anda 11 yaşında olan Milo adında bir oğlu var.

Tyler'ın birlikte olduğu Dave Gardner'dan da 1 buçuk yaşında Sailor adında bir oğlu bulunuyor.

Güzel oyuncu birkaç ay içinde üçüncü kez anne olacak. Tyler ve Gardner, Sailor henüz 9 aylıkken birlikte ikinci bebeklerini beklediklerini duyurmuştu.

Dünya Liv Tyler'ı Aerosmith grubunun Crazy adlı şarkısı için çekilen kliple tanıdı. Bu klip ona gösteri dünyasının kapılarını açtı. Sinemadaki büyük çıkışını Bernardo Bertolucci'nin Çalınmış Güzellik filmiyle yaptı. Ardından da Armageddon, That Thing You Do gibi yapımlarda oynadı.

Liv Tyler, birçok kişinin hafızasında Peter Jackson'ın ünlü Yüzüklerin Efendisi serisinde oynadığı Elf Prensesi Arwen rolüyle yer etti.

Liv Tyler, eski tüfek müzisyenlerden Steven Tyler'ın kızı olduğunu da sonradan öğrendi. Çünkü babasının ona soyadını veren Todd Rundgren olduğunu sanıyordu. Çünkü annesi Bebe Buell ve babası Steven Tyler o çok küçükken ayrıldı.

Annesinin daha sonra evlendiği Rundgren de Liv'e soyadını verdi. Küçük bir çocukken aile dostları olduğunu sandığı Steven Tyler'ın gerçek babası olduğunu öğrendi ve soyadını değiştirdi.

İŞTE OYUNCUNUN SON HALİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hamilelik Liv Tyler'ı çok yordu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN