Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teröre, hainlere fırsat vermeden yaşamaya devam

Sanat dünyası, Ankara'da yaşanan terör olayları nedeniyle halka çağrı yaptı: Bizi korkutmalarına izin vermeyelim, dik duralım!

Giriş Tarihi: 16.3.2016
Teröre, hainlere fırsat vermeden yaşamaya devam
Sanat dünyasının ünlü isimlerinin, geçtiğimiz pazar günü Ankara'da yaşanan bombalı terör olayına tepkisi dinmiyor. 37 kişinin hayatını kaybettiği olaya lanet yağdıran ünlüler, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı:
Esra Erol: "Yüreğimizdeki acıyı, içimizdeki isyanı anlatacak kelimeler yok, belki de tükendi. Yaratılmak istenen kaos ve huzursuzluk ortamı, üzerimize salınan tedirginlik ve korku en büyük silahları. Birlik ve beraberliği elden bırakmamak gerektiği kanısındayım. Sevdiklerini, ailelerini kaybeden, acıların en büyüğünü yaşayan ailelerin Rabbim yardımcısı olsun. Allah sabır versin. Başımız sağ olsun."
Bülent Ersoy: "Terörü lanetliyorum, bunu yapanları Allah kahretsin. Türkiye Cumhuriyeti devleti bir bütündür. Mevcut hükümetimiz; din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkesi kucaklamıştır. 75 milyon insanımızı sağduyuya davet ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin bozulmaması için biz sanatçılar her şeyi yapmaya hazırız."
Zafer Algöz: "Baksanıza şuraya, sokaklar bomboş; insanları korkutuyorlar. Böyle ortamlarda nasıl film yapalım. İnsanlar nasıl sinemaya gitsin. Halkımıza, bunlardan korkmamalarını ve onlara inat dışarı çıkıp gezmelerini öneriyorum. Hainlere fırsat vermemek lazım. Başımız sağ olsun."
Şebnem Bozoklu: "Güzel günler gelecek; başka yolu yok."
Şahan Gökbakar: "Allahım sen güç, kuvvet ver. Teröre lanet olsun."
Elifcan Ongurlar: "Kaybetmemek ve zaaflarımızı kazanmak için; gücümüzü bildiğimiz ölçüde, millet olarak terörün üstesinden gelebiliriz. Gözlerinin rengi, biçimi ne kadar farklı olursa olsun, gözyaşlarının rengi aynıdır. Terör olaylarını lanetliyorum."
Ozan Güven: "Önce kalabalık yerlere girmeyeceğiz, dışarı çıkmamaya başlayacağız, sonra da kafamıza bombalar yağmasını mı bekleyeceğiz? Alışmak yok Türkiye!"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröre, hainlere fırsat vermeden yaşamaya devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN