Boşanmaktan vazgeçtiler

Olaylı boşanma davalarıyla gündeme gelen Bade İşçil ile Malkoç Süalp, boşanmaktan vazgeçti. Avukatlar, son duruşmada çiftin Şubat’tan beri aynı evde yaşadığını söyledi

Giriş Tarihi: 23.3.2016
Boşanmaktan vazgeçtiler

İki aydır aynı evde yaşadıkları konuşulan ve geçtiğimiz haftalarda Fransa'daki kayak merkezi Val d'Isere'de birlikte tatil yapan Bade İşçil-Malkoç Süalp çifti boşanmaktan vazgeçti. İstanbul Aile Mahkemesi'nde dün görülen karar duruşmasına İşçil ile Süalp katılmadı. İşçil'in avukatı Cemal Dayıoğlu, duruşmada "Taraflar, 4 Şubat'tan beri aile ikametgahında birlikte yaşamaktadır. 10 günlük yurt dışı tatili de yapmışlardır. Bu durumda takdiri mahkemeye bırakıyoruz" dedi. Malkoç Süalp'in avukatı Feyza Tükel Aydoğan da, "Taraflar müşterek hayatı sürdürmek amacı ile oğullarının da menfaatini gözeterek bir araya gelmişlerdir. Takdiri mahkemeye ait olmak üzere karşılıklı davaların reddini istiyoruz" dedi. Bunun üzerine kararını açıklayan mahkeme, Bade İşçil ile Malkoç Süalp'in açtığı boşanma davalarının reddine karar verdi. Duruşma çıkışı açıklama yapan Süalp'in avukatı Aydoğan, şöyle konuştu: "Talebimiz doğrultusunda dava reddedildi. Her iki taraf da inşallah evlilik birliğinin sorumluluğunu çok iyi taşır. Çünkü ikisi de çok iyi anne-baba. Azur, hepimizin kıymetlisi. Allah mutlu etsin." İşçil'in avukatı Cemal Dayıoğlu da, "İşçil ile Süalp'in çok güzel bir yuvası var. İnşallah ömür boyu mutlu olurlar" dedi.

'Tırnaklarıyla yüzümü çizdi' demişti
Bade İşçil, dava dilekçesinde; eşi Malkoç Süalp'in öfkesini kontrol edemediğini, baskıcı ve asabi olduğunu iddia etmişti. Karşı dava açan Süalp'in avukatı ise, İşçil'in aşırı kıskanç olduğunu, sürekli kavga çıkarttığını, tırnaklarıyla Süalp'in yüzünü çizdiğini iddia etmişti. İşçil, 600 bin lira tazminat ile 70 bin lira nafaka, Süalp de 500 bin lira manevi tazminat talep etmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanmaktan vazgeçtiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN