Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gül Balosu’nda Lagerfeld imzalı Küba esintileri

Bu yıl 62’ncisi düzenlenen Monte Carlo Gül Balosu, 40 Türk konuğun katılımıyla Monako’da gerçekleşti. Küba rüzgarlarının estiği balonun bu seneki temasını Karl Lagerfeld belirledi

Giriş Tarihi: 23.3.2016
Gül Balosu’nda Lagerfeld imzalı Küba esintileri

Her yıl muhtaç çocuklara yardım amacıyla düzenlenen Monte Carlo Gül Balosu, önceki gün Monako'da gerçekleşti. Balo; Monako Prensi II. Albert ve Hannover Prensesi Caroline'in himayelerinde, Prenses Grace Kelly Vakfı'nın organizasyonuyla bu yıl 62'nci kez düzenlendi.
Balonun bu yılki temasını, moda dünyasının ünlü ismi Karl Lagerfeld belirledi. Lagerfeld'e göre bu yılki balo, değişim içinde olan Küba toplumunun enerjisini ve umudunu kutlamak için bir fırsat oldu. Gecede; Küba'nın ünlü müzisyenleri Son Del Nene, Son Damas, Septeto Nabori ve Cuban Reggaeton sahneye çıktı. Konuklar, tüm gece Küba müzikleri eşliğinde dans etti.

2017'DE HEDEF İSTANBUL
62. Gül Balosu'na, Prenses Grace Kelly Vakfı'nın Başkanı Prenses Caroline, çocukları Andrea ve Tatiana, Charlotte, Pierre ve Beatrice Casiraghi ile birlikte evsahipliği yaptı. Gecenin en dikkat çeken çifti, Prenses Caroline'in oğlu Prens Pierre ile geçtiğimiz yıl evlendiği Beatrice Casiraghi oldu. Beatrice, kırmızı kuyruklu tuvaletiyle tüm bakışları üzerine topladı.
Monako'nun en büyük şirketi Monte Carlo La Societe des Bains de Mer'in (SBM) Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren'in de evsahipleri arasında olduğu baloya, İstanbul'dan 40 ünlü isim katıldı. Feryal Gülman, Emre-Burcu Ziyal, Uğur-Derin Gonca Akkuş, Meltem Demir, Sema Basa, Sevinç Kuyas, Nahide Koral, Cenk-Oya Ulukartal ve Hande Sezer Pekcan; Türk konuklar arasındaydı.
Hülya Biren, 2017'de Gül Balosu'nu İstanbul temasıyla gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül Balosu’nda Lagerfeld imzalı Küba esintileri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN