'Yürümeyelim de kimse düşmesin'

Geçen haftaröportaj yapılırken gazetecilerin yaralanmasına neden olan Ata Demirer: Bu sefer yürümeyeyim de kimse yara almasın

Giriş Tarihi: 24.3.2016
'Yürümeyelim de kimse düşmesin'

Ünlü komedyen Ata Demirer, önceki gün bir kadın arkadaşıyla beraber Karaköy'de Ma'Na adlı mekanda görüntülendi. Birkaç hafta önce Asmalımescit'te hızlı adımlarla yürürken, gazetecilerin yaralanmasına neden olan Demirer, o olaya gönderme yaparak "Bu sefer yürümeyeyim de kimse geri geri giderek yara almasın" dedi. Demirer, geçtiğimiz günlerde Yonca Karakaya ile hakkında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili "Yok öyle bir şey; yalan bir haber" dedi. Sevecen tavırlarıyla dikkat çeken Demirer, yanında altı saat sohbet ettiği kadınla ilgili bir soru üzerine de kahkaha atarak "Yok yok aşk değil; esnaf bir arkadaşım, sadece güzel bir vakit geçirdik" diye konuştu.

MEMLEKETTEN LAVANTA
Demirer, yeni film projelerinin olup olmadığı hakkında da "Şu an için ülkem diyorum. Ülkemiz bir düzelsin film yapılır" dedi. Hakkında çıkan yalan haberlerden çok çekindiği anlaşılan Demirer, her fırsatta "Yanlış yazılmasın" dememesiyle ilgili de elindeki çiçeği göstererek espri yaptı: "Yanlış yazmayın. Lavanta bu, çiçek değil. Memleketten bir dostum göndermiş. Çanakkale'den geldi."

SANAT MÜZİĞİNİ TARKAN SEVDİRİR
Ünlü komedyen daha önce sahnede yaptığı 'Tarkan dinlemeyin' esprisinin hatırlatılmasıyla ilgili de şunları söyledi: "Sakın ha yanlış anlamayın, sahne esprisi o. Tarkan bu ülkeye gelmiş en büyük yeteneklerden. Albümünü de dinledim, çok güzel olmuş. Ona Türk sanat müziği söylemek çok yakışıyor. Tarkan'ın böyle bir albüm yapması gençlere de sanat müziğini sevdirecektir. Böyle şeyleri starlar aşılar gençlere."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yürümeyelim de kimse düşmesin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN