Türkiye'nin en iyi haber sitesi

40’lı yaşlarımda Hayatı çözdüm

47 yaşındaki güzel oyuncu Jennifer Aniston, kendisini hiç olmadığı kadar iyi hissettiğini söylüyor: 20’li yaşlarımda dünyadan haberim yoktu. 30’larımda her şeyi kavramaya çalışıyordum. 40’larımda ise ‘Tamam, her şeyi çözdüm’ dedim

Giriş Tarihi: 26.3.2016
40’lı yaşlarımda Hayatı çözdüm
Hollywood'un en ünlü oyuncularından Jennifer Aniston, Harper's Bazaar dergisinin ABD edisyonunun Nisan sayısına kapak oldu. Geçtiğimiz yaz oyuncu Justin Theroux ile evlenen 47 yaşındaki yıldız, sinema kariyerinde de hareketli günler geçiriyor. Aniston, hayatındaki gelişmeleri anlattı:
Evlilik hayatı, çok normal. Eğlenceli ama pek farklı değil. Kendimi uzun zamandır Justin ile evli gibi hissediyorum. O, çekimler için New York'ta. Çok yoğun çalışıyor; onunla gurur duyuyorum.
Evde olmayı çok seviyorum. Yaşlandıkça evde, ailenle vakit geçirmenin kıymetini daha iyi anlıyorsun.
'Cake', kariyerim için önemli bir filmdi. İnsanlara farklı roller oynayabileceğimi gösterdim. Kendimi daha önce hiç olmadığım kadar özgür hissettim. İnsanlara şans verme konusunda çok çekimser olan bir sektörde, bir noktada risk almaya başlamanız gerekiyor.
İnsanlar, oyuncuların kim olduğunu unutuyor. 'Bu rolü oynamak için fazla ünlüsün' diyorlar. Ben de 'Bana şans verin ve görün' diyorum.
Birisi bana 'Bugünlerde 40'lı yaşlarındaki kadınlar çok güzel görünüyor' demişti. Kim böyle bir şey söyleyebilir ki! 40'larımda kendimi daha iyi hissediyorum. Haftada beş gün spor yapıyorum. Ancak sadece fiziksel olarak değil, artık zihinsel açıdan da daha iyiyim. 20'lerimde hiçbir şey bilmiyordum. 30'lu yaşlarımda her şeyi kavramaya çalıştım. 40'ına geldiğinde ise 'Tamam, artık anladım' diyorsun. Üstelik kendimi şimdiden 50 yaşında gibi hissediyorum. Bu yaşta muhteşem görünen kadınlar, kendilerine daha iyi bakmaları gerektiğini biliyorlar.
Her gün sabah 08.00'de kalkıyorum. Köpeklerimi koşuya çıkarıyorum. Kahvemi hazırlarken, bir yandan köpekleri besliyorum. Sonra spora gidiyorum, kitap okuyorum ve toplantılara katılıyorum.

'HEY, BEN CANLIYIM!'
Tüm zamanını sosyal medyada geçiren insanlardan değilim. Özel hayatımızı gizli tutmak için çok çabalıyoruz. Neden kendimizi orada gözler önüne serelim ki? Instagram'dan sonra insanlar sizi gördüğünde telefonlarını yüzünüze tutuyor ve fotoğrafınızı çekiyorlar. Kendinizi sanki TV'de veya beyazperdede gibi hissediyorsunuz. O an 'Hey, ben canlıyım!' demek istiyorum.
İnsanları memnun etmek için çabalayan biriyim. Buna bir son vermem gerektiğini biliyorum. Kendime, insanlara nasıl 'hayır' denileceğini öğretiyorum.
Oynadığım filmlerin bazılarını görünce, başımı utançla önüme eğiyorum. Julia Roberts'la birlikte çalışmayı çok isterdim. 'Mother's Day' filminin bir sahnesinde birlikte oynadık ama sadece bir sahneydi! Emma Stone da karşılıklı oynamak için ölüp bittiğim bir isim.
Son dönemde herkes inanılmaz derecede politik. Bense şakalar yapmayı severim. Şanslıyım ki, eşim Justin tanıdığım en komik adam. Birbirimizi her zaman güldürürüz. Kahkaha, genç kalmanın en iyi yollarından biri.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
40’lı yaşlarımda Hayatı çözdüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN