Kendisine hakaret eden hayranının peşine düştü

Sunucu Evrim Akın, Instagram’da paylaştığı bir videonun altına sinkaflı yorumlar yaptığını iddia ettiği bir takipçisini savcılığa şikayet etti

Giriş Tarihi: 26.3.2016
Kendisine hakaret eden hayranının peşine düştü
Ünlü oyuncu ve sunucu Evrim Akın, sosyal medyada paylaştığı bir video bahanesiyle kendisine hakaret eden kimliği belirsiz şahsı savcılığa şikayet etti. Güzel sunucu, şeref ve saygınlığının rencide edildiğini iddia etti. Sunucu Evrim Akın, sosyal medya üzerinden kendisine küfür ve hakaret eden kullanıcıyla ilgili verdiği şikayet dilekçesinde, özel bir televizyon kanalında program sunucusu olduğunu ve program çekimleri sırasında kurgu gereği renkli makyajla yapılan bir video çekildiğini belirtti. Videoda, yapılan renkli makyajın ardından, çeşitli mimik ve hareketlerin içeriğe eklendiğini kaydeden Akın, söz konusu videoyu Instagram'da takipçilerinin beğenisine sunduğunu belirtti.

SORUŞTURMA BAŞLAT ILDI
Videonun altına 'Lokmansaydam' isimli kullanıcı tarafından sinkaflı yorumlar yapıldığını iddia eden ünlü oyuncu, söz konusu paylaşımın hakaret ve sövme niteliği taşıdığını öne sürdü. Akın, onur, şeref ve saygınlığının rencide edildiğini öne sürerek, kendisini küçük düşürmek için bu yorumun yapıldığını kaydetti. Söz konusu kişinin tespit edilip cezalandırılmasını isteyen ünlü oyuncunun şikayetinin ardından olayla ilgili soruşturma başlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kendisine hakaret eden hayranının peşine düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN