Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'un babası: Torun görmek için çatlıyorum

Sevgilisi ile evlilik hazırlığındaki ünlü sanatçı 'un babası Cafer Boz, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Baba Cafer Boz, “Nikah memuru olsaydım hemen nikahını kıyardım. Torun görmek için çatlıyorum dedi.

Giriş Tarihi: 29.3.2016 17:16 Güncelleme Tarihi: 29.3.2016 17:21
Murat Boz'un babası: Torun görmek için çatlıyorum

Zonguldak'taki Dilaver İlköğretim Okulu'na kıyafet yardımında bulunan Cafer Boz, burada minik öğrencilerle buluştu. Dilaver Mahallesi'nde doğup büyüyen Cafer Boz, Dilaver İlkokulu'ndan mezun olduğunu anlatarak, duygu dolu anlar yaşadı.

MURAT BOZ VE ASLI ENVER'İN DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU
Bir dernek aracılığıyla okuduğu okula yardım ettiğini anlatan Cafer Boz, oğlu 'un sanatçı ile düğün hazırlığı yaptığı sorularını yanıtladı. Boz, "İnşallah, torun görmek için çatlıyorum. Torunum olsun. Ne zaman evlenirse. Yarın evlensin. Nikah memuru olsam hemen nikahını kıyardım cevabını verdi.

"MURAT DAVET EDİLDİ DE GELMEDİ Mİ?

Murat Boz'un sıklıkla "Memleketim Karadeniz Ereğli şeklindeki söylemlerinin Zonguldak'ta polemiğe sebep olduğunun hatırlatılması üzerine Cafer Boz şu yanıtı verdi:

"Bu konu çok derin bir konu. Aslında Murat, Dilaver çocuğu. Ben Dilaver Mahallesi'nde doğdum büyüdüm. Çocuğum da bu Dilaver'de büyüdü. Çocuğum davet edildi de gelmedi mi? Bütün Zonguldak'a selam söylüyorum. Hemşehrilerime selam söylüyorum. Hiç kafaya takmasınlar. Murat Boz, Dilaver Mahallesi çocuğudur.

Baba Cafer Boz, miniklerle bir süre ilgilendikten sonra okulun ihtiyaçları hakkında okul müdüründen ve okul aile birliğinden bilgi aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Boz'un babası: Torun görmek için çatlıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN