Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lerini tüm dünya izleyecek

Giriş Tarihi: 6.4.2016 08:51
Düğünlerini tüm dünya izleyecek

ile ’nun 14 Mayıs’taki ü, yabancı basının da ilgisini çekti. Ortadoğu ve Yunanistan’da yayın yapan kanallar gibi BBC Entertainment de yılın düğününü takip edecek.

Yılın üne geri sayım başladı. 21 Mayıs olarak belirledikleri nikah tarihlerini kandile denk geldiği için 14 Mayıs'a çeken ile 'nun düğün töreni, merakla bekleniyor. Türk basını tarafından yakından takip edilecek Cunda'daki düğün için yabancı basın da harekete geçti. İmirzalıoğlu'nun geniş hayran kitlesine sahip olduğu Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan 'MBC4' kanalı ile tüm dünyada yayınlanan 'BBC Entertainment' kanalı, 14 Mayıs'ta Cunda'ya bir muhabir ile bir de kameramanını yolluyor.

ESNAF DA UMUTLA BEKLİYOR

Yine 'Karadayı' dizisinin reyting rekorları kırdığı Yunanistan'dan da 'My TV' ile dergiler de birer muhabirleriyle düğünü takip edecek. Yaklaşık 1 ay sonra Cunda'da yaşanacak Sinem Kobal ile zirvesi, esnafı da şimdiden oldukça heyecanlandırdı. İmirzalıoğlu'nun kendi ile Kobal'ın ailesi ve dostları için 3 oteli tamamen kapattığı Cunda'daki esnaf, ünlü simaların da katılacağı düğün töreninden oldukça umutlu. Bölgedeki birçok otel ile restaurant, 14-16 Mayıs arasında yüzde yüz doluluk oranı beklediklerini söylüyor.

SİNEM TİTİZLİKLE İLGİLENİYOR

Kenan İmirzalıoğlu, yeni proje görüşmeleri için daha çok İstanbul'da kalırken düğün hazırlıklarıyla Sinem Kobal ilgileniyor. Kobal, yakın dostları ve annesiyle sık sık Cunda'ya gidiyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL'DAN PAHALI DÜĞÜN


SİNEM KOBAL'IN DÜĞÜN HEYECANI

KENAN İMİRZALIOĞLU İLE SİNEM KOBAL'IN DÜĞÜN TARİHİ DEĞİŞTİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düğünlerini tüm dünya izleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN