Cihangir'in göbeğinde tehditler savurdu

Giriş Tarihi: 11.4.2016 11:40
Cihangir'in göbeğinde tehditler savurdu

Maddi bir sebepten dolayı İpekçi’yle tartışan Coşar, yakın arkadaşına Cihangir’in göbeğinde tehditler savurdu. İkilinin kavgasını ayırmak için devreye modacının koruması girdi.

modacı Cemil İpekçi ve yakın arkadaşı Bekir Coşar, önceki akşam Cihangir'in ortasında birbirlerine girdiler. Firuzağa 'ye giden ikilinin yanlarında Coşar'ın eşi ve çocukları ile ayrıca ünlü modacının polis koruması vardı.'HEP PARA, HEP PARA!'

Bir masaya geçerek sohbet etmeye başlayan Cemil İpekçi ve Bekir Coşar, maddi bir konu hakkında konuşurken bir anda ortam gerildi. Birbirlerine bağırıp çağırmaya başlayan ikiliyi, etraftaki diğer müşteriler şaşkın bakışlarla izledi. Coşar, "Senin yüzünden karımdan boşanıyordum. Git artık etrafındaki insanlara dikkat et, çevren hırsız dolu. Biz öyle bir şey yapmadığımız için mi öyle olduk. Ben it gibi çalışıyorum. Benim 20 bin lira mı gözüne battı" diye bağırıp masadan öfkeyle kalktı. İpekçi ise Bekir Coşar'ın arkasından ", hep para bıktım be" diyerek gözyaşlarına boğuldu.Dakikalarca ağlayan İpekçi'nin sakinleşmek için de hap içtiği görüldü. Masadan kalkarak giden Coşar'ın 15 dakika sonra masaya yine sinirli bir şekilde dönmesiyle ikili tekrar tartışmaya başladı. Coşar, hızını alamayıp İpekçi'ye "Seni öldürürüm, beni zorlama. Ben senden bir şey istemiyorum" diyerek ünlü modacıyı tehdit etti.

CEMİL'İN GÖZYAŞLARI

Coşar'ın kendisine bağırmasıyla gözyaşlarına boğulan Cemil İpekçi'nin o anları da objektiflere böyle yansıdı.
Bir ara masadan kalkıp geri dönen Bekir Coşar, tehditlerini İpekçi'nin korumasına da savurdu. Coşar, modacının korumasına masanın üstündeki kül tablasını eline alıp "Sen karışma kafana atarım bunu'' diyerek tehdit etti. Cemil İpekçi ve Bekir Coşar ile eşi, bu olaylardan yarım saat sonra da sinirli bir şekilde oturdukları masadan hep birlikte kalktı.

15 dakika boyunca hıçkıra hıçkıra ağlayan İpekçi, sakinleşmek için ilaç da içti.

Herkesin içinde birbirlerine bağırıp çağıran ikili, tartışmanın ardından böyle görüntülendi.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cihangir'in göbeğinde tehditler savurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN