Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu şarkı çocuklar için

Giriş Tarihi: 12.4.2016
Bu şarkı çocuklar için

, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Sekizinci Renk Otizm Farkındalık Projesi gecesinde otizmli çocuklarla birlikte şarkılar söyledi. Ceceli ve çocuk korosunun ‘Eksik’ şarkısındaki performansı, ünlü konuklardan büyük alkış aldı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin hazırladığı Sekizinci Renk Otizm Farkındalık Projesi için geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkezi'nde bir etkinlik gerçekleştirildi. SABAH'ın ana medya sponsoru olduğu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın destek verdiği proje kapsamında, otizmli çocuklar için özel eğitim merkezleri açılacak. Atv Hafta Sonu Haberleri spikeri Şebnem Sunar Küçük, atv Kahvaltı Haberleri sunucusu Melih Altınok ile GÜNAYDIN yazarları Yüksel Aytuğ ve Mevlüt Tezel'in yanı sıra Koçyiğit, İzzet Yıldızhan, Sevim Emre, Doğuş, Nihat Doğan, Saruhan Hünel ve Betül Demir gibi ünlü isimler; etkinliğin konukları arasındaydı.

SAHNEDE BİR ARADAYDILAR
Etkinlikte Nil Karaibrahimgil, otizmli çocuklar için bestelediği 'Sekizinci Renk' adlı şarkıyı söyledi. de 'Eksik' isimli şarkısını otizmli çocuklardan oluşan bir koroyla birlikte seslendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu şarkı çocuklar için
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN