Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akkaya: Paranın hesabını iyi bilirim

Giriş Tarihi: 12.4.2016 13:59
Deniz Akkaya: Paranın hesabını iyi bilirim

Ünlü manken Akkaya, Kayserili olduğunu, parasının hesabını iyi bildiğini söyledi.

Akkaya, Kayserililer için söylenen 'Eli sıkıdır' lafı için şu yorumu yaptı: "Biliyorsunuz Kayserililer'le ticaret yapmak kolay değildir derler hep. Ben ise aksini düşünüyorum. Kayserililer cimri değildir sadece paralarının hesabını iyi bilirler. Ben de bir Kayserili olarak paramın hesabını iyi bilirim" dedi.
DENİZ AKKAYA'YI SEVGİLİSİ SAKİNLEŞTİRDİ

İcralık mallara yatırım yapan AKkaya, "İcradan satışa çıkan uçaklar da varmış, almayı düşünür müsünüz?" sorusuna, "Ben uçağa biletle binmeyi tercih ederim. Özel uçak çok masraflı. Benim için en güzel tekne ve uçak arkadaşımın olandır" diye espri yaptı. Akkaya, "Bana göre gayrimenkul en iyi yatırımdır. Keza iyi bir araç da can güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bu ikisini de almak benim için bir gereklilik. İcradan uçak alanlarda var tabi ama benim tercihim gayrimenkul yatırımından yana. Lüks spor araba tutkum da yok. Yüksek arazi aracı kullanmayı tercih ediyorum. Zaten kızımdan sonra spor araba benim için çok daha uzak bir tercih oldu" dedi.

DENİZ AKKAYA: KIZIMIN KAFASI BİTTEN GEÇİLMİYOR

, yatırımlarını hem kızı, hem kendisi için yaptığını söyleyerek, "Herkes sanat camiasında çok kolay para kazanıldığını düşünüyor. Durum öyle değil tabii ki. Bu yüzden yatırımlarımızı doğru değerlendirmeli, kazancımızı çarçur etmemeliyiz. Ailemden bana kalan gayrimenkuller var, ben de onlara ilaveler yaparak kızıma bırakmak istiyorum. Bunu da, o istediği işi, keyifle seçerek yapsın diye yapıyorum. Yani paraya ihtiyacı olduğu için çalışmak zorunda kalmasın, seveceği işi yapsın istiyorum. Öte yandan, paraya ihtiyacınız olduğu zaman kendi kaynağınızı kullanabilmeniz lazım. Bu çok önemli" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Akkaya: Paranın hesabını iyi bilirim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN