Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Konuşursam Türkiye’de duramazlar!’

Giriş Tarihi: 14.4.2016
‘Konuşursam Türkiye’de duramazlar!’
Atv'nin sevilen programı 'Esra 'da'nın sunucusu Esra Erol; Seda Sayan'ın GÜNAYDIN'a verdiği röportajın ardından önceki gün canlı yayında açıklamalar yaptı. Sayan'ın "Esra, atv'ye geçince eski yapımcılarıyla mahkemelik oldu, evine hacizler gönderildi. Esra bunlar yüzünden doğuma gözyaşları içinde gitti. Savaş oradan başladı" şeklindeki sözlerinin ardından, Erol yaşananlara açıklık getirdi. "Bugüne kadar hep sustum, ilk kez konuşuyorum" diyerek sözlerine başlayan Erol, eski yapımcıları Zeynep-Onur Peker ile 'ın kendisini bitirmeye çalıştığını söyledi. Erol'un açıklamaları şöyle:
Eski yapımcılarım Zeynep- Onur Peker beni bitirmeye çalışıyor. Zuhal Topal ve kocası da beni silme olayına dahildir. Sürekli bel altı çalışması yapıyorlar. Bunun sebebi de; sezon başında Zuhal Topal ile 'Esra Erol, atv'ye geçtikten sonra programı kalkacak' diye anlaşılması. Bugüne kadar sustum, bu süreci hukukla atlatacağım dedim ama olay çok değişti.
Şehitlerle ilgili olayda güya Seda Abla, 'Zuhal Topal'ın programını karıştır' demiş. Burada olay; Topal'ın yayında 'Hayat devam ediyor, çalın oynayın' demesidir. Her seferinde çıkıp 'Bunlar hep rakip programların oyunu' diyorlar. Sahte nikah skandalı oldu. Şoförü, sahte nikah memuru olarak ben mi yayına çıkarttım? İkincisi, Serpil Örümcer olayı... Zorluklar çeken Örümcer'i programa ben mi çıkarttım? Ona talip olan, sonra evli olduğu ortaya çıkan beyefendiyi de mi ben çıkarttım? Üstelik Örümcer'e ev verdik dediniz, o evi vermemişsiniz. Evi ben mi aldım elinizden, Seda Sayan mı aldı? aday olayı da var. Ben mi hamile bıraktım o kızı?

'LOCAMI BOŞALTILAR'
Onlara göre her şeyi rakip programlar yapıyor. Ben 10 yıldır bu programı yapıyorum. Locada kavgalar da çıktı. Benim programımda bir olay olmuşsa, çıkar seyircimden özür dilerim; rakip programları suçlamam.
Sekiz aydır yaşananlar yüzünden doğuma gözyaşlarıyla gittim. Her gün ifadeye çağrılmalar, icralar, ihtarlar... Hiç ağzımı açmadım. Bugün yine ifadeye gidiyorum. Kovduğunuz ve şiddet gösterdiğiniz çalışanlarınızdan birisinin, hamile aday skandalıyla ilgili iddiası nedeniyle ben ifadeye çağrılıyorum!
Sosyal medyada sahte hesaplar açarak bana 'Doğumda geber, çocuğun gebersin!' diye yorumlar yapıyorlar. Biz onların programında locadaki adayların telefonlarını almaya çalışıyormuşuz. Sizin ekibinizden birisi, benim arşivimi çaldı. Onu şikayet ettim mi? Şikayet etseydim, o çocuğun evine ihtar gittiğinde, anne-babasının halini düşünebiliyor musunuz? Sizde hiç insanlık var mı?
Siz benim locamı boşalttınız, adaylarımı aldınız, daha size ne diyebilirim ki... Geçen sene programa katılan kişileri, bu sezon bizimle kalıyorlar diye tehdit ettiler. Korkudan programa gelemeyenler var. Sözleşmeyi bahane ediyorlar. Buradaki herkes, başka bir programa gidebilir. Bugüne kadar programıma katılan birisi, 'Esra Erol bana şunu yaptı, sözleşmeyi önüme sürdü' diyebilir mi? Diyemez. Buradan giden birine dön denmez zaten.
Her şey hukukla çözülür. Bir de ilahi adalet var. Ben hamileliğimde ve sonrasında yaşadıklarımı Allah'a havale ettim, asla beddua etmedim. Eğer üzerime gelmeye devam ederlerse, öyle bir şey söyleyeceğim ki o karı-koca (Zeynep- Onur Peker) Türkiye'de duramayacak! O zaman Türkiye'de yer yerinden oynayacak. Bu bir tehdit değil; kendi yaşadığım bir olayı anlatacağım.
Zuhal Topal'a söyleyebileceğim tek bir şey var; kendini maşa olarak kullandırma. Sen ne demek istediğimi biliyorsun. Kendini kullandırma.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Konuşursam Türkiye’de duramazlar!’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN