Türkiye'nin en iyi haber sitesi

uslanmadı!

Aynı anda iki güzelle yaşarken yakalanan , yine de uslanmadı. Milli basketbolcu, Bosnalı aşkı Moni Petkovic’e kendini affettirdi. Ancak geçtiğimiz gün yine başka bir güzelle eğlencedeydi... .

Giriş Tarihi: 25.4.2016 09:02
Semih Erden uslanmadı!
Milli basketbolcu , çapkınlığın kitabını yazmaya devam ediyor. Adı bugüne kadar birçok ünlü güzelle anılan dev adamın çapkınlığı, geçtiğimiz günlerde başına iş açmıştı. Semih Erden'in "Hastayım" diyerek yalan söylediği 5 aylık sevgilisi Nilay Erköseoğlu, Erden'in evine sürpriz bir şekilde gidince ortalık karışmıştı.

EVİNDE OLAY ÇIKMIŞTI

Ressam olan Erköseoğlu, evde Bosna Hersekli model Moni Petkovic ile karşılaşmıştı. İki güzel, bu sürpriz ziyaret sayesinde e uğradıklarını öğrendi. Nilay Erköseoğlu, kendisini aldatan Semih Erden için demediğini bırakmadı. Ressam ının öfkesinin geçmeyeceğini anlayan Milli basketbolcu, Bosnalı sevgilisinin gönlünü kazanmaya çalıştı.

TEK AŞKIM SENSİN!'

Semih Erden, hediyelere boğduğu Moni Petkovic'e de ihanet olayını şöyle anlattı: "Nilay, eski sevgilim. Peşimi bırakmıyor. Sen benim tek aşkımsın." Çapkın basketbolcunun bu sözlerine inanan Bosnalı güzel de Semih Erden'i affetti. Ancak Milli basketbolcunun, yine de uslanmadığı ve geçtiğimiz günlerde Ortaköy'de bir gece kulübünde başka sarışın güzelle samimi bir şekilde eğlendiği de konuşuluyor!

Kaynak: Takvim

SEMİH ERDEN'İN KÖTÜ BİTEN ÇAPKINLIK MACERASI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Semih Erden uslanmadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN