Belki bir gün Rafet’ten şarkı alabilirim

Giriş Tarihi: 27.4.2016
Belki bir gün Rafet’ten şarkı alabilirim

‘La La’ isimli yeni maksi single’ını çıkaran Tuğba Altıntop, te iddialı olduğunu söylüyor: Bu albümle yeniden doğdum. Belki bir gün eski eşim Rafet El Roman’dan şarkı alabilirim. Bunu konuşmadık ama sonuçta o bir müzik adamı

Bir dönem podyumların en ünlü modellerinden olan Tuğba Altıntop, 'La La' isimli maksi single'ıyla yeniden doğduğunu söyledi. Rafet El Roman ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızının kendisine yol gösterdiğini söyleyen Altıntop, GÜNAYDIN'ın sorularını yanıtladı...

'La La' nasıl bir çalışma oldu? Single için Eylül ayında çalışmaya başladık. Doğru bir zamanlamayla çıkarmak istiyorduk. Şarkının düzenlemesini Ozan Doğulu yaptı. 'La La', tam bir yaz şarkısı. Klibi de çok enteresan oldu. Hikayesi, renkleri farklı olsun diye uğraştık. İnce eleyip sık dokuduk; film gibi bir klip oldu. Yönetmenimiz de Serdar Seki.

Müzikte iddialı mısınız? Yepyeni bir Tuğba var bu çalışmada; çizgisi, konuşması, her şeyiyle bambaşka bir Tuğba... 2016 yazında tüm kulüplerinde benim şarkılarım çalacak diyorum. Beklentim; le iç içe olmak, güzel bir ekiple yolumda ilerlemek... Albümlerin devamı gelecek. Şarkılarımla konuşulmaya devam edeceğim.

GENÇLİK AŞISI GİBİLER
Neden büyük bir değişime ihtiyaç duydunuz? Tuğba, yeniden doğdu artık. Geçmişimden çok güzel şeyler öğrendim, büyüdüm. Hayat, bir sınav ve ben bu sınavdan hep dersler, notlar çıkararak geçtim. Kendimi büyütmeye çalıştım, büyütmeye de devam ediyorum. İstediğim her şeye kavuştum. Bu Tuğba bambaşka oldu...

Değişiminizdeki en büyük etken ne? Kızlarım... Artık büyüdüler, arkadaşım oldular. Onların gençliği, bana da gençlik aşısı oluyor. Beni yepyeni, bambaşka bir hale getirdiler. Kızlarımla her şeyimi paylaşıyorum. Su ve Şevval, albümün her aşamasında bana destek oldu.

Müzik, rekabetin yüksek olduğu bir sektör. Nasıl fark yaratmayı planlıyorsunuz? Şarkılarımla... Örnek aldığım insanlar da var tabii ki müzikte. Candan Erçetin ve Sezen Aksu mesela... , Gülşen ve Demet Akalın... Kendime Sıla'yı örnek alıyorum; hem müziği, hem de duruşuyla beni etkiliyor. Ben de müzik ve duruş açısından büyümeye devam edeceğim. Şarkılarım ve tarzımla, rekabetten sıyrılacağımı düşünüyorum.

KIZLARIMDAN TÜYO ALIYORUM

Kızlarınız sahneye çıkmanıza karışıyor mu? Onlar, en büyük destekçim; yaptığım işe karışıyorlar ama olumlu yönde. Bu da benim doğru yolda olduğumu gösteriyor çünkü gençliği yakalamam gerekiyor. Tüm tüyoları onlardan alıyorum.
Eski eşiniz Rafet Bey şarkılarınızı dinledi mi? Sizi destekliyor mu? Su ve Şevval, şarkıları babalarına dinletmiş. Klibimi de, şarkılarımı da çok beğenmiş. Sadece Rafet değil, tüm ailesi çok beğenmişler ve gurur duymuşlar. Herkesin mutlu olması benim için çok önemli. Onların mutluluğu beni daha çok mutlu ediyor.
İleride Rafet Bey'den şarkı almayı düşünür müsünüz? Rafet, bir müzik adamı. Bunu hiç konuşmadık ama olabilir. Kesin bir şey söylemek istemem. Şarkısını okuyabilirim. Belki Su ile düet yaparız, Şevval'le de klipte oynayabiliriz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belki bir gün Rafet’ten şarkı alabilirim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN