Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burcu 'e "yasak " sürgünü!

Burcu , yapımcı Fatih Aksoy’la yaşadığı yasak uğruna yerinden yurdundan oldu. Ünlü yapımcının sahibi olduğu Med Yapım’dan Fatih Aksoy’un eşinin isteğiyle kovulan Bingöl, İstanbul’a geri dönmeme kararı alıp New York’ta yeni bir işe girdi.

Giriş Tarihi: 29.4.2016 10:08
Burcu Bingöl'e yasak aşk sürgünü!
Evli yapımcı Fatih Aksoy, 2015 Ekim'de Takvim objektiflerine yasak ı Burcu 'le yakalanmıştı. 4 yıllık yasak aşkın bu fotoğrafla ortaya çıkmasının ardından Aksoy'un eşi Ayşegül Hanım, resti çekti.

Ünlü yapımcıyla yakalanan Bingöl ise yasak aşkının uyarısı ve gözlerden uzak olmak için ABD'ye gitti. Ancak oyunculuk da yapan 'ün Fatih Aksoy'la ilişkisi yine de kesilmedi.

AVUKAT OLARAK ÇALIŞIYOR

Aksoy'un sahibi olduğu Med Yapım'dan Bingöl'ün maaş almaya devam ettiğini öğrenen Ayşegül Aksoy ise küplere bindi. Eşinin "Artık tüm bağlarınız kopacak. Yoksa boşanırım" resti üzerine Fatih Aksoy da Burcu Bingöl'ün Med Yapım'la olan tüm ilişiğini kesti.

Bu olaylar ve yasak aşkın iyice gün yüzüne çıkmasının ardından İstanbul'a geri dönmemeye karar veren Bingöl ise kendisine New York'ta yeni bir hayat kurdu.

Burcu Bingöl, yaklaşık 1 ay önce Mel Strategies isimli şirkette olarak çalışmaya başladı.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burcu Bingöl'e "yasak aşk" sürgünü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN