Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Eşime şiir ve şarkılarla teşekkür ediyorum’

Anneler Günü için hazırlanan ‘Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler’ projesine katılan Kut; eşi Dr. Cansen Yeni’yi anlattı: “Onun anneliğini anlatmak için kelimeler yetmez. Eşime ‘En güzel hediyemi kucağıma verdin’ diye şarkı sözü yazdım. Ona şarkı ve şiirlerle teşekkür ediyorum

Giriş Tarihi: 6.5.2016
‘Eşime şiir ve şarkılarla teşekkür ediyorum’
Bu yıl Anneler Günü'nü babalar ve oğullarla kutlayan Marks&Spencer'in; 'Babaların ve Oğulların Kalbinden Anneler' projesinin konukları , Kut ve Yağmur Atacan oldu. 'Oğulların Kalbinden Anneler' bölümünde Kerem Alışık, annesi Çolphan İlhan ile duygu yüklü anılarını paylaşırken, 'Babaların Kalbinden Anneler' bölümünde ise Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ Atacan'ı, ise eşi Dr. Cansen Yeni'nin annelik yolculuğunu anlattı. Burak Kut, eşi Dr. Cansen Yeni için şöyle konuştu: "Kadınlara saygım sonsuzdu ancak baba olduktan sonra anneliğe saygım daha da arttı. Eşimin hem anneliği, hem de işini bir arada yürütmesi zor görünüyordu ama o başardı. Cansen'in anneliğini anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır. 'En güzel hediyemi verdin kucağıma' diye bir şarkı sözü yazmıştım. Ona şarkı ve şiirlerle teşekkür ediyorum."

'ANNE KOLUNU KES, VER'
Yağmur Atacan da eşi Pınar Altuğ Atacan'ın annelik serüvenini şu cümlelerle anlattı: "Eskiden ben de bir annenin çocuğuydum. Şimdi benim de bir ailem var. Ben de onların yanında baba olarak var oluyorum. Anne ve çocuğun arasındaki ilişki, her zaman için daha farklı. Pınar mükemmel bir anne, Su da da şanslı bir çocuk. Pınar, hem anneliğin tadını çıkarıyor, hem de Su'ya çocuk olmanın tadını çıkarması için fırsat veriyor. Pınar'ın anneliğine dair unutamadığımız anlardan biri; ilk emzirmesi. Pınar'ın duygu dolu bakışlarını unutamayacağım." Kerem Alışık ise annesi Çolphan İlhan ile ilgili şöyle konuştu: 'Müthiş bir kadın, yılmaz bir savaşçıydı. Çok fedakardı. Müthiş bir anne, müthiş bir iş kadınıydı. Ailesine çok bağlıydı, bana çok düşkündü. Ne zaman bir seyahate çıksam, kaygılanırdı. Ben de gideceğim yere vardıktan sonra onu arayıp 'Anne ben geldim' diye haber verirdim. Çocukken, pazartesi sabahları okula giderken 'Anne şu kolunu kes bana ver, yanımda olsun' diye ağlardım. Sonra onu mezara koyarken yine aynı cümleyi kurduğumu hatırlıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Eşime şiir ve şarkılarla teşekkür ediyorum’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN