Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mağdur Damat adayı canlı yayında her şeyi itiraf etti

Giriş Tarihi: 6.5.2016 17:12 Güncelleme Tarihi: 6.5.2016 17:43
Mağdur Damat adayı canlı yayında her şeyi itiraf etti

Flash Tv ekranlarında yayınlanan Desti izdivaç adlı evlilik programına  katılan mağdur damat adayı yaşadığı çirkin olayı canlı yayında her ayrıntısıyla anlattı.

''Zuhal Topal ekibi tarafından, tehditin her boyutunu yaşadım''

Fox Tv de yayınlanan 'ın evlilik programında yaşadığı her şeyin ve ekibi tarafından kurgulandığını söyleyen Adnan'ın ifadeleri çok konuşulacak.

"4 ay boyunca programda kaldım. Bu süreçte talihsiz bir olay yaşadım. Bir hanımefendi bana talip olarak geldi. Birbirimizi tanıma kararı aldık.Yönetim reyting kaygısından dolayı, seyirci getiren bir şoförü memuru olarak yayına çıkarttı.

'Bu kurgu Zuhal Topal yönetimi tarafından yapıldı'

"Zuhal Topal ve ekibi bana bir anlaşma imzalattı. Resmi nikah işlemlerimizin ekipten birinin organize edeceği söylendi. Nikah işlemlerini yürüteceklerini ve Nargile Hanım'ı da ikna ettiklerini söylediler.''

"Evleneceğimi düşündüğüm gün birkaç defa ekibe 'Nargile burada mı' diye sorduğumda bana geldiğini söylediler. Ama Nargile gelmemişti. Daha sonra Nargile ile bir araya geldiğimizde kendisi o gün yönetim tarafından canlı yayına getirilmediğini ve yönetimin Biz Adnan'ı kaçırmak istemiyoruz" dediğini söyledi. Resmen bu kurgu Zuhal Topal yönetimi tarafından yapıldı.

Canlı yayından sonra kapıda gördüğüm nikah memurunun aslında şoför olduğunu o anda bizzat kendisinden öğrendim."Şoför bana gözyaşlarıyla anlattı. Kendisini görünce sordum, "Kağıthane belediyesinin nikah memuru musunuz diye, bana ben gerçek nikah memuru değilim" dedi. Madem gerçek değildin bana bunu neden yaptın dediğimde, "kanala seyirci getiriyorum.Bana rol yap dediler. Yapmazsan seni işten çıkartırız deyip tehdit ettiler" dedi.

Mağdur Damat adayı canlı yayında her şeyi itiraf etti

"Geleceğimle oynadılar"

''Beni 'ye rezil ettiler. Kuracağım yuvama engel oldular. Geleceğimle oynadılar.Ben buradan sesleniyorum. bu olayın sunucusu da suçludur. Sunucu bu olayı yönetime sormalıydı. Türkiye'ye rezil oluyorum, sonra şoför bana her şeyi itiraf ediyor. Gururumla oynanıyor ama ben programa maalesef devam etmek zorunda kalıyorum"

''Tehditin her boyutunu yaşadım''

Beni tehdit ettiler. Tehditin her boyutunu yaşadım. Başvuru sözleşmesini önüme çıkardılar. Burada evlenmek zorundasın. Başka programa çıkamazsın dediler. Şoför ile yönetimi yüzleştirdim. Sonrasında susmamı istediler, beni ve şoförü tehdit ettiler.

''Zuhal Topal'ın programına ajanstan gelip maaş alanlar var''

Bu programları izlemeyin. Yapılan saçma sapan oyunlardan psikolojiniz ve huzurunuz bozulur. Zuhal Topal'ın programına ajanstan gelenler var ve maaş alıyorlar. Son olarak, "o programda devam eden locadaki arkadaşlarıma seslenmek istiyorum. Orada kendi rahatınız için, sizi seyreden insanların, size güvenip de gelen insanların sakın duygularıyla oynamayın, yazık" diyerek dava sürecinin devam ettiğini ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mağdur Damat adayı canlı yayında her şeyi itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN