Hastaneye kaldırılan 'ı dostları yalnız bırakmadı

Giriş Tarihi: 9.5.2016 09:09
Hastaneye kaldırılan Oya Aydoğan'ı dostları yalnız bırakmadı

Aort damarının çatlayan oyuncu 'ı meslektaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Hastaneden yapılan yazılı lamada ise, 12 saat süren açık kalp ameliyatının ardından 'ı aort damarının suni damarla değiştirildiği belirtildi.

Sinema ve dizi oyuncusu , dün akşam rahatsızlanması üzerine Ulus'ta bulunan özel hastaneye kaldırıldı. 12 saat süren ameliyatın ardından uyutulan ünlü sanatçıyı sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Aydoğan'ın meslektaşları ve sevenleri hastaneye akın etti.

Hastaneye gelerek 'ın sağlık durumu hakkında bilgi alan sanatçıların arasında sarkıcı Selahattin Alpay, Ece Erken, oyuncu Merve Sevi, şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, sinema oyuncusu Serpil Çakmaklı, Hande Yener, Aylin Coşkun, televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan ve çok sayıda ünlü isim yer aldı.

OYA AYDOĞAN HASTANEYE KALDIRILDI

Hastaneden yapılan yazılı lamada ise, "Ünlü oyuncu Oya Aydoğan şiddetli sırt ağrısı, sol kolunda güçsüzlük ve yüzünde ki uyuşma şikayetiyle geldi. Yapılan kontroller sonrasında kalpten çıkan aort damarında yırtılma tespit edildi. Prof. Dr. Ahmet Özkara ve Op. Dr. Halil Hüzmeli tarafından acil olarak 12 saat süren açık kalp ameliyatıyla aort damarı suni damarla değiştirildi ve gerekli müdahaleler yapıldı. Yoğun bakıma alınan Oya Aydoğan'ın durumu ciddiyetini koruyor" ifadesine yer verildi.

OYA AYDOĞAN'IN SON DURUMU NE? HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ
Selahattin Alpay, "Hepimize geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Bacım kadar sevdiğim bir insan. Dosttur. En bunaldığım anda bana her konuda manevi yönden yardım eden biri. Biraz önce aldım haberi" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastaneye kaldırılan Oya Aydoğan'ı dostları yalnız bırakmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN