Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan fim tadında sürpriz!

'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Hızır Çakırbeyli’si , annesine sürpriz bir Anneler Günü hediyesi hazırladı. Hem de film senaryolarını aratmayacak bir mizansenle...

Giriş Tarihi: 10.5.2016 10:52
Oktay Kaynarca'dan fim tadında sürpriz!

Annesine günü için bir takı seti alan , bu hediyeyi sürpriz bir yolla vermeyi düşündü. Bodrum'da yaşadıkları evin bahçesinin bir köşesine altın takıları kazıp üstüne toprak attırdı. Daha sonra da planını devreye soktu.

Uçankuş'un haberine göre; annesi Nursel Hanımı aradı ve 10 gün öncesinden sık sık rüyasında Bodrum'daki evlerinin bahçesinden altın dolu bir küp bulduğu şeklinde rüya gördüğünü söyledi. Hikayenin inandırıcı olması için olayı daha mistik hale getirmek isteyen oyuncu, annesine Bodrumda satın aldığı evin ilk sahibinin Ermeni bir kuyumcu olduğunu anlattı.

, böylece annesinin rüyaya inanmasını sağladı. Bu konuyu annesiyle yaptığı hemen her telefon görüşmesinde tekrarlayan Kaynarca, sonunda annesinin bahçenin bir köşesinde kazı yapmasını sağladı. Nursel hanım bahçenin bir köşesini kazınca içinden altın takının olduğu keseyi bulunca çok şaşırdı.

Nursel Kaynarca'nın kazı yaptığı an aile bireyleri tarafından cep telefonuyla görüntülendi. O an oğlu 'ya gördüklerini cep telefonunda aktaran Nursel hanım, keseyi bulma anındaki şaşkınlığını Oktay Kaynarca ile paylaştı. Keseyi topraktan çıkardıktan sonra Oktay Kaynarca, annesine "Anneler günün kutlu olsun anneciğim" deyince işin aslı ortaya çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oktay Kaynarca'dan fim tadında sürpriz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN