Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Boş vaktim olduğunda Jamie ile evleneceğim’

Top model Alessandra Ambrosio; ‘Eksik parçamı buldum’ dediği sekiz yıllık nanlısı Jamie Mazur’la bir gün mutlaka evleneceğini söyledi: Aynı anda çok fazla iş yapıyorum. Çok meşgul olduğum için evlenemedim. Boş ım olunca, o konuyu düşünebilirim

Giriş Tarihi: 11.5.2016
‘Boş vaktim olduğunda Jamie ile evleneceğim’
7 yaşında kızı ve 3 yaşında bir oğlu olan Brezilyalı model Alessandra Ambrosio, Cosmopolitan için Malibu'da özel bir çekim gerçekleştirdi. Ambrosio, çekim sırasında özel hayatıyla ilgili de samimi açıklamalar yaptı. Ünlü model, vintage jean'ler yapan Jamie Mazur'la sekiz yıl önce tanışmış. Hemen hamile kalmış ve bu beklenmedik gelme, çiftin hayatında çok büyük değişimlere sebep olmuş. Ambrosio, hamile olduğunu öğrendiğinde yaşadıklarını şöyle özetliyor: "Çok mutluydum. 20 yaşındayken çocuk istemeye başlamıştım; 26 yaşındaydım ve aslında benim için geç bile olmuştu. Hamilelik için doğru olduğunu düşündüm ve bir yıl her şeyden uzaklaştım. Victoria's Secret'la olan kontratımı dondurdum."

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA YEŞİL IŞIK
Ambrosio; Mazur'da eksik parçasını bulduğu için ise kendisini çok şanslı görüyor. Örneğin Mazur yemek yapıyor, o yapmıyor. Ünlü model, onun çok komik, kendisinin ise bir o kadar ciddi olduğunu söylüyor. Yoga ikisinin de ortak tutkusu. Enterasan şekilde ikisi de 11 Nisan 1981'de doğan çiftten Ambrosio; Brezilya'da, Mazur ise Kaliforniya'da dünyaya geliyor. Henüz evlenmemiş olmalarına rağmen birlikte çok mutlular. Ambrosio "Eninde sonunda evleneceğim. Ama bu, önceliğim değil. Aynı anda çok fazla iş yapıyorum ve çok meşgul olduğum için evlenemedim. Boş zamanım olduğu zaman o konuyu düşünürüm" diye konuşuyor. Üçüncü çocuğa da ışık yakan ünlü model, "Belki olur ama şu anda her şey muhteşem" diyor Ambrosio la ilgili şöyle konuşuyor: "Bence çok fazla çeşitte aşk var. Anne olarak yeni bir aşkı deneyimliyorsunuz. Önce aile sevginiz oluyor, sonra erkek arkadaşa duyulan aşk geliyor; nişanlınıza duyulan aşk derken; çocuklarınız oluyor ve koşulsuz sevgiye ulaşıyorsunuz. Hayatın güzelliği, çok farklı şeyler sevebilmemiz. Yaptığınız işi ve hayatınızdaki erkeği sevmenin önemli olduğunu düşünüyorum." Ambrosio, sağlam giden bir ilişki için ise şu tüyoları veriyor: "Sürekli seyahat ediyorum. Bu da aşkı canlı tutuyor çünkü her gün evde değilim. Ben zaten her gün evde duracak tipte birisi olmadım hiç."

'TELEVİZYON İZLEMEK BENİ MUTLU EDİYOR'
Ambrosıo'yu memnun etmek çok zor değil; evde sadece televizyon izleyerek bile mutlu olduğunu söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: "Çünkü bunun için hiç zamanım yok. Geçtiğimiz pazar televizyon izleyebildim ve kendi kendime şöyle dedim: Aman Allah'ım, 17 yaşından beri oturup üç saat boyunca televizyon izlemedim!" Nişanlısıyla kendisine özel zaman yaratmaya çalıştıklarını belirten ünlü model; "Ben daha çok çocuklarla olmak istiyorum. Haftada bir ya da iki kez çocukları yatırdıktan sonra ikimiz baş başa yemeğe çıkıyoruz" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Boş vaktim olduğunda Jamie ile evleneceğim’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN