Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH GÜNAYDIN'a dört haber ü

Giriş Tarihi: 18.5.2016
SABAH GÜNAYDIN'a dört haber ödülü

Magazin Gazetecileri Derneği’nin verdiği ve 30 Mayıs’ta sahiplerini bulacak olan leri kapsamında; SABAH Gazetesi’nin dört muhabiri En İyi Röportaj, En İyi Haber ve En İyi Fotoğraf ödüllerine layık görüldü

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından bu yıl 30 Mayıs'ta 22'ncisi düzenlenecek olan leri'ni kazanan isimler, önceki gün belli oldu. MGD Yönetim Kurulu, meslek ödüllerini almaya hak kazanan isimleri, basın toplantısıyla açıkladı. CVK Park Bosphorus Hotel'de düzenlenen basın toplantısında; SABAH GÜNAYDIN'a dört ödül gitti. 'Beceriksiz Doktor Kurbanıyım' başlıklı Zerrin Özer röportajıyla Ömer Karahan 'En İyi Röportaj' dalında, 'Karakola Sığındı' başlıklı Deniz Akkaya haberiyle Özlem Avcı 'En İyi Haber' dalında, 'Koca Yürek' başlıklı Kayahan fotoğrafıyla Merve Yurtyapan ile 'O Eski Halinden Eser Yok Şimdi' başlıklı Hakan Uzan fotoğrafıyla Gökhan Gökduman 'En İyi Fotoğraf' dalında ödüle layık görüldü.

28 GAZETECİ ÖDÜL ALACAK
Bu yıl ki MGD gecesini, Mehmet Ali Erbil ile Elif Özkul sunacak. Toplantı sırasında bu yıl NUDE tarafından özel olarak tasarlanan yeni ödüller de ilk kez medyayla paylaştı. 30 Mayıs Pazartesi akşamı L'era Fresca ile Baysaş İstanbul 216'nın sponsorluğunda, Taksim CVK Park Bosphorus Hotel'de düzenlenecek olan MGD 22. Altın Objektif Ödül Töreni'nde sinema, dizi, müzik, tiyatro ve medya dünyasının en iyileri ödüllendirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH GÜNAYDIN'a dört haber ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN