Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eski eşinin yeni aşkıyla kanka oldu

Eski eşi Michael Sheen ve onun sevgilisiyle yakın arkadaş olan Kate Beckinsale, “Bu durumun tuhaf bulunması çok üzücü. Biz bir aileyiz” diyor

Giriş Tarihi: 20.5.2016
Eski eşinin yeni aşkıyla kanka oldu
Hollywood yıldızı Kate Beckinsale, eski eşi Michael Sheen ve kızları Lily'le birlikte verdikleri pozla çok konuşulmuştu. Sekiz yıl evli kalıp 2003'te boşandığı Sheen ile yakın arkadaş olan Beckinsale, ex-eşinin yeni sevgilisiyle de çok iyi anlaşıyor. Sheen'in sevgilisi Sarah Silverman'ı yeni filminin galasına da davet eden Beckinsale, dostluklarının tuhaf bulunmasını anlamadığını söyledi. Güzel oyuncunun açıklamaları şöyle:
Herkesin neden bu kadar şaşırdığını anlayamıyorum. Sarah, muhteşem bir kadın. Onu çok seviyorum. Michael da yıllardır hayatımda. Onu 22 yaşından beri tanıyorum. Biz bir aileyiz.
Bizim iyi anlaşmamız, insanlar için neden büyük bir sorun oluyor, bilmiyorum. Bu dostluğun sıra dışı bulunması gerçekten üzücü.
Sarah, kızım Lily'ye çok iyi örnek oluyor. Sarah, Michael'la ilişkisini sonlandırsa bile onun kızımla görüşmeye devam etmesini isterim. Bu, Sarah gibi kızımın yaşamına ilham veren güçlü, karizmatik ve bağımsız bir kadın için her geçerli olacak.
Michael, Sarah'yı bulduğu için çok mutluyum. Onu çok seviyorum. Onlar birbirlerini buldular ve ben de hayatımın geri kalanında Sarah gibi bir dostu aramak zorunda kalmadım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski eşinin yeni aşkıyla kanka oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN