‘İyileştim, herhangi bir sıkıntım kalmadı’

Giriş Tarihi: 20.5.2016
‘İyileştim, herhangi bir sıkıntım kalmadı’

Önce sinir krizi, arkasından da kalp krizi geçiren , kötü günleri geride bıraktı. çıkışı görüntülenen ünlü komedyen, “Gayet iyiyim. Artık herhangi bir sorunum, sıkıntım kalmadı” dedi

Geçtiğimiz günlerde önce sinir krizi, ardından da kalp krizi geçirip kalbine stent takılan ünlü komedyen , önceki 'dan çıkarken görüntülendi. Mekana yakın bir arkadaşı ile birlikte giden Sezer, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü komedyen, "Gayet iyiyim arkadaşlar. Bir sorun, bir sıkıntı kalmadı. Hepinize teşekkür ediyorum, iyi geceler diliyorum ve ben gidiyorum" dedi. Sezer gazetecilerin yoğun ilgisi yüzünden VIP minibüsüne binmekte zorluk çekti.

PSİKOLOJİSİ BOZULDU
Geçen ay evinde sinir krizi geçiren Sezer, sakinleştirilemeyince Bağcılar'da bir hastaneye kaldırılmış, oradan da psikiyatri hastanesi Lape'ye sevk edilmişti. Eşiyle tartıştığı için rahatsızlandığı iddia edilmiş ancak daha sonra yakınları, Sezer'in çok yakın bir arkadaşının ölüm haberini alması üzerine psikolojisinin bozulduğunu ve bu nedenle sinir krizi geçirdiğini söylemişti. Hastanede 10 gün kalan Sezer, o dönem hastaneden kaçmaya çalıştığı haberleriyle de gündeme gelmişti. Daha sonra Sezer'in tedavisine evinde devam edilmesine karar verilmişti. Fakat sağlık sorunları Sezer'in yakasını bir türlü bırakmadı. Ünlü oyuncu bu kez de evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede Sezer'in kalp damarına stent takılarak daralan kalp damarı açılmıştı. Şafak Sezer, hastane balkonundan kendisini bekleyen gazetecilere "Daha önce bir stentim vardı. Damarda yine bir daralma var, ikinci stentim takıldı" açıklamasını yapmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘İyileştim, herhangi bir sıkıntım kalmadı’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN