Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Game over! Tek dileğimiz var sonuna kadar birlikte olmak’

Sinan Özen, Burcu Kartal’la evlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da mesajı gönderdiği gecede gelin, “Game over (oyun bitti) ! Tek dileğimiz var, sonuna kadar hayatımızı birlikte geçirmek” dedi

Giriş Tarihi: 24.5.2016
‘Game over! Tek dileğimiz var sonuna kadar birlikte olmak’
Sinan Özen, iki yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal ile önceki gün Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'de muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün kıydığı ta çiftin şahitliklerini Behice Akkaya, Asım Cengiz, Hamdi Topçu, Reşat Cevahir ve Barış Kartal yaptı. Geceye; Eda-Metin Özülkü, Cengiz-Fadime Kurtoğlu, Müge Anlı, Hami Mandıralı, Arif Verimli, Afrikalı Ali ve Hopdedik Ayhan gibi isimler katıldı.

EŞİNİ ALNINDAN ÖPTÜ
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tebrik telgrafı gönderdi. mesajı gönderen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise çifte şöyle seslendi: 'Çıktığınız bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeniz temennisiyle sizlere iki cihan saadeti diler, beraberliğinizin iki aileye de mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.' Çift ilk dansını Sinan Özen'in 'Sana Bir Şey Olmasın' adlı şarkısıyla yaptı. Geceden notlar şöyle:
Sinan Özen, "İyi niyetlerle bir hayat yolculuğuna çıktık" dedi. Burcu Kartal ise çok mutlu olduğunu söyledi: "Game over! Dileğimiz, uzun ve sağlıklı bir ömür ve sonuna kadar hayatımızı birlikte geçirmek."
Nikah sırasında Burcu Kartal, Sinan Özen'in ayağına bastı. Sinan Özen, nikah cüzdanını nikah memurundan teslim alan eşini alnından öperek kutladı.
Davetliler arasında bulunan Eda- Metin Özülkü çifti 'Samanyolu' ve 'Seninle Olmak Var Ya' şarkılarını söyledi.
Cengiz Kurtoğlu, "Sinan çok iyi bir karar verdi. Kendisiyle konuştum, çok heyecanlı. Uzun evliliğin sırrı hakkında tüyolar verdim" dedi.
Rizeli olan Sinan Özen sahneye çıkıp tüm davetlileri horona davet etti. Kemençe sesleri arasında horon tepen davetliler, renkli bir geceye imza attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Game over! Tek dileğimiz var sonuna kadar birlikte olmak’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN