Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estetik izinin yayınlanması 'i kızdırdı

İngiliz televizyon yıldızı , geçirdiği yedi göğüs estetiği ameliyatından sonra göğsünde kitle olduğunu iddia eden ve fotoğraflarını yayınlayan gazeteye püskürdü.

Giriş Tarihi: 26.5.2016 15:56
Estetik izinin yayınlanması Katie Price'i kızdırdı
Bir zamanların ünlü modeli şimdilerde ise televizyon ekranlarında sıkça görünen , bir ödül töreninde objektiflerin karşısına geçti. Price'ın geçirdiği kimi büyütme kimi küçültme yedi operasyon sonrasında göğüslerinin ortasında ameliyat izi açıkça görüntülendi. 38 yaşındaki televizyon yıldızı bu pozları Instagram hesabına taşıyarak göğüslerinde, geçirdiği ameliyatlar sonrasında herhangi bir kitle kalmadığında ısrar etti.

ÜNLÜ YILDIZ, POZLARINI YAYINLAYAN GAZETEYİ ELEŞTİRDİ

Ünlü yıldız, arabasında çektiğini idda ettiği fotoğrafla, Dailymail gazetesinin kitle olduğunu savunan fotoğrafını yanyana koyarak sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafın altına; "Bu fotoğraflar, basın yayın organlarının gösterdiği her fotoğrafın doğru olmadığının kanıtıdır. Dailymail adlı gazete, göğsümde bir kitlenin bulunduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı seçip yayınlamış. Az önce arabanın içinde bir poz çektim, yok öyle bir kitle." ifadelerini satırlara döktü.

GAZETE, PRİCE'IN GÖĞSÜNDE KİTLE OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Dailymail gazetesi Price'ın siyah derin dekolteli elbiseli pozlarını yayınlamış, özellikle seçtiği bir pozda ünlü yıldızın göğüs estetiği ameliyatlarından sonra göğsünde yara izi ve bir kitle bulunduğunu iddia etmişti. Bunun üzerine Price, dekolte bluzunun göründüğü bir poz çekerek Instagram hesabında paylaştı. Gazetenin ifade ettiği gibi, göğsünde bir kitle olmadığını gösterdiği fotoğrafla gazetenin iddiasına yanıt verdi.

KATİE PRİCE'TAN OLAY AÇIKLAMA


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estetik izinin yayınlanması Katie Price'i kızdırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN